Moda Кіберспортивна кар'єра
Moda Результати та заробіток
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Moda
| 28th
|
$3 000
|
22.08.26
| -15% 3269 Шукаєте дані про перегляди для ? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
|
Moda
| 2 |
$500
|
13.06.26
| -95% 1160 | |
|
Moda
| 44th
|
$100
|
10.06.26
| -55% 5600 | |
|
Moda
| 6th
|
$100
|
23.05.26
| +27% 7816 | |
|
Moda
| 16th
|
$100
|
03.04.26
| -30% 8102 | |
|
Moda
| 18th
|
$100
|
03.04.26
| -100% 4484 | |
|
Moda
| 48th
|
-
|
10.09.25
| -72% 3137 | |
|
Moda
| 14th
|
$100
|
23.08.25
| +9% 2969 | |
|
Moda
| 11th
|
$600
|
03.08.25
| -71% 1070 | |
|
Moda
| 6th
|
$320
|
30.03.25
| +99% 8499 |
- 1
Moda Топ-5 турнірів за призовим фондом
• $ 1 000 000
• $ 90 000
• $ 79 600
• $ 79 600
• $ 25 000
Moda Останні турніри
• $ 1 000 000
• $ 7 200
• $ 9 000
• $ 7 200
• $ 7 200
Moda Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
| 19.08.26 - 22.08.26
| 419 012
| |
| 26.07.25 - 03.08.25
| 12 224
| |
| 13.04.23 - 13.05.23
| 7 706
| |
| 20.07.23 - 12.08.23
| 7 696
| |
| 18.01.24
| 2 757
|
Moda Топ-5 турнірів за кількістю переглянутих годин
| № | Турнір | Години Переглядів |
|---|---|---|
| 19.08.26 - 22.08.26
| 4 638 170
| |
| 13.04.23 - 13.05.23
| 184 759
| |
| 20.07.23 - 12.08.23
| 146 898
| |
| 26.07.25 - 03.08.25
| 111 782
| |
| 18.01.24
| 6 368
|
FAQ по гравцю
Звідки Moda?
“Moda” з Saudi Arabia.
Які девайси використовує Moda?
Ми ще не знаємо сетапу Moda. Знаєте, якою мишею, клавіатурою чи гарнітурою грає Moda?
В яку гру грає Moda?
Moda — гравець у Fortnite.
В якій кіберспортивній команді зараз грає Moda?
Поточна команда Moda в Fortnite — Night Storm.
Який найпопулярніший турнір, в якому брав участь Moda?
Згідно з даними Esports Charts, найпереглядуваніший турнір за участю Moda — це Reload Elite Series Championship, який досяг 419 012 глядачів.
Moda Історія команд
Гравець /