Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor CS2 Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
181
|
|
Free Agent
|
-
|
11 693
17 Jul 2022
|
Matches: 70 | Tournaments: 23 |
Peak Viewers:
11 693
17 Jul 2022
|
|
|
182
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
183
|
|
Free Agent
|
-
|
173 389
11 Apr 2022
|
Matches: 236 | Tournaments: 64 |
Peak Viewers:
173 389
11 Apr 2022
|
|
|
184
|
|
Free Agent
|
-
|
14 982
10 Mar 2025
|
Matches: 32 | Tournaments: 9 |
Peak Viewers:
14 982
10 Mar 2025
|
|
|
185
|
|
|
-
|
14 672
01 Jul 2025
|
Matches: 165 | Tournaments: 53 |
Peak Viewers:
14 672
01 Jul 2025
|
|
|
186
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
187
|
|
Free Agent
|
-
|
64 819
26 Jun 2021
|
Matches: 53 | Tournaments: 15 |
Peak Viewers:
64 819
26 Jun 2021
|
|
|
188
|
|
Free Agent
|
-
|
13 476
19 Aug 2020
|
Matches: 49 | Tournaments: 9 |
Peak Viewers:
13 476
19 Aug 2020
|
|
|
189
|
|
|
-
|
15 898
22 Jan
|
Matches: 151 | Tournaments: 50 |
Peak Viewers:
15 898
22 Jan
|
|
|
190
|
|
Free Agent
|
-
|
11 889
20 Mar 2025
|
Matches: 16 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
11 889
20 Mar 2025
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
191
|
|
Free Agent
|
-
|
43 183
01 Sep 2020
|
Matches: 25 | Tournaments: 12 |
Peak Viewers:
43 183
01 Sep 2020
|
|
|
192
|
|
|
-
|
973
02 Aug 2023
|
Matches: 9 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
973
02 Aug 2023
|
|
|
193
|
|
|
-
|
19 870
22 Jan
|
Matches: 63 | Tournaments: 23 |
Peak Viewers:
19 870
22 Jan
|
|
|
194
|
|
|
-
|
973
02 Aug 2023
|
Matches: 9 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
973
02 Aug 2023
|
|
|
195
|
|
|
-
|
973
02 Aug 2023
|
Matches: 9 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
973
02 Aug 2023
|
|
|
196
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
197
|
|
|
-
|
2 430
20 Nov 2024
|
Matches: 18 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
2 430
20 Nov 2024
|
|
|
198
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
199
|
|
|
-
|
33 416
22 Oct 2023
|
Matches: 84 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
33 416
22 Oct 2023
|
|
|
200
|
|
|
-
|
1 662
09 Sep 2023
|
Matches: 41 | Tournaments: 12 |
Peak Viewers:
1 662
09 Sep 2023
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi CS2 oyuncuları kimlerdir?
-
CS2 oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen CS2 oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 008 250 izleyici sayısıyla P1noy bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen CS2 oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Duffman - 3 008 250
3. - s1mple - 2 748 434
4. - electroNic - 2 748 434
5. - NiKo - 2 748 434
-
CS2 içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 8 192 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 463 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
CS2 oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
KmZ Team Empire'dan ayrıldı
Toplam Kazançlara göre tüm zamanların sıralaması
Get 5 FREE CS2 cases
& Daily FREE Skin