Team Liquid
Team Liquid Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Mayıs 1, 2000
Bölge
İnternet sitesi
Merch mağazası
new
Toplam Para Ödülü
$57 678 965
Sponsorlar
Team Liquid Espor istatistikleri
2026
|
5 367 769
| |
2025
|
2 378 345
| |
2024
|
4 129 026
| |
2023
|
1 668 613
| |
2022
|
1 259 700
| |
2021
|
1 717 965
| |
2020
|
1 270 332
| |
2019
|
1 965 328
| |
2018
|
987 086
| |
2017
|
925 375
| |
2016
|
114 547
|
4 493
2026
|
537
| |
2025
|
619
| |
2024
|
578
| |
2023
|
451
| |
2022
|
443
| |
2021
|
383
| |
2020
|
407
| |
2019
|
364
| |
2018
|
382
| |
2017
|
292
| |
2016
|
35
|
2 666
2026
|
116
| |
2025
|
139
| |
2024
|
119
| |
2023
|
79
| |
2022
|
145
| |
2021
|
126
| |
2020
|
111
| |
2019
|
65
| |
2018
|
75
| |
2017
|
58
| |
2016
|
9
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
| ||
2016
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Team Liquid91/134 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
StarCraft II 17%
Dota 2 16%
Mobile Legends: Bang Bang 15%
Valorant 12%
Counter-Strike 10%
League of Legends 6%
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 5%
Super Smash Bros 5%
Team Liquid Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
5 367 769
| $1 554 130
| |
4 129 026
| $347 213
| |
2 029 117
| $2 237 744
| |
1 965 328
| $32 847 105
| |
809 938
| $1 455 588
| |
789 141
| $6 626 654
| |
754 767
| $877 049
| |
676 653
| $481 429
| |
384 840
| $1 292 402
| |
306 494
| $2 170 091
| |
299 877
| $124 909
| |
292 975
| $485 985
| |
274 712
| $31 190
| |
199 837
| $36 216
| |
174 901
| $181 400
| |
174 647
| -
| |
131 425
| $1 255
| |
128 966
| $12 712
| |
123 313
| $698 340
| |
121 728
| -
| |
102 272
| -
| |
93 669
| $160 000
| |
65 197
| $2 626 145
| |
48 748
| $2 500
| |
44 140
| -
| |
37 943
| $31 000
| |
31 567
| $668 058
| |
21 533
| $580 000
| |
17 531
| $26 741
| |
4 665
| -
| |
-
| -
| |
-
| -
|
Team Liquid Flamalar
Team Liquid Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
TL
Team Liquid
| 12th
|
$125 000
|
14.11.26
| -30% 9118 Team Liquid İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
Liquid
Team Liquid
| 1 |
$600 000
|
02.11.26
| -99% 5402 | |
|
Liquid
Team Liquid
| 4th
|
$15 000
|
01.11.26
| -100% 4324 | |
|
Liquid
Team Liquid
| 2 |
$15 000
|
01.11.26
| +72% 6431 | |
|
Liquid
Team Liquid
| 10th
|
$6 000
|
01.11.26
| +66% 6539 | |
|
TLB
Team Liquid Brazil
| 5th
|
$25 000
|
01.11.26
| -94% 6876 | |
|
TLID.MDL
Team Liquid Academy ID
| 5th
|
$2 206
|
01.11.26
| +19% 3413 | |
|
Liquid
Team Liquid
| 12th
|
$18 750
|
31.10.26
| +85% 1188 | |
|
TLPH.MDL
Team Liquid Academy PH
| 3 |
-
|
30.10.26
| +69% 3951 | |
|
Persa
Felipe Alves de Cruz
| 13th
|
$500
|
28.10.26
| -31% 9299 |
- 1
- ...
Team Liquid Oyuncular Yaş İstatistikleri
Team Liquid Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
The International 2019
The International 2019
$34 308 060
| 15.08.19 - 25.08.19 |
The International 2018
The International 2018
$25 532 177
| 15.08.18 - 26.08.18 |
The International 2017
The International 2017
$24 787 916
| 02.08.17 - 13.08.17 |
The International 2022
The International 2022
$18 930 775
| 15.10.22 - 30.10.22 |
Riyadh Masters 2023
Riyadh Masters 2023
$15 120 000
| 19.07.23 - 30.07.23 |
Team Liquid Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
2024 World Championship [Worlds 2024]
2024 World Championship [Worlds 2024]
PV: 6 941 610
| 25.09.24 - 02.11.24 |
2023 World Championship [Worlds 2023]
2023 World Championship [Worlds 2023]
PV: 6 402 760
| 10.10.23 - 19.11.23 |
M7 World Championship
M7 World Championship
PV: 5 680 304
| 03.01.26 - 25.01.26 |
MPL Indonesia Season 15
MPL Indonesia Season 15
PV: 4 132 224
| 07.03.25 - 15.06.25 |
M6 World Championship
M6 World Championship
PV: 4 129 026
| 21.11.24 - 15.12.24 |
Team Liquid Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Team Liquid takımları?
Team Liquid, çeşitli espor disiplinlerinde 2666 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Team Liquid izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Team Liquid görüntüleme rekoru 5 367 769 Peak Viewers (M7 World Championship).
Team Liquid ne kadar kazanıyor?
Team Liquid espor turnuvalarından $57 678 965 para ödülü kazandı.
Team Liquid hangi ülkeden?
Team Liquid Netherlands'da bulunuyor
Team Liquid 2026'da ne kadar kazandı?
Team Liquid 2026'da $3 472 715 kazandı
1. - 2026 World Championship (League of Legends)
2. - The International 2026 (Dota 2)
3. - MLBB Mid Season Cup 2026 (Mobile Legends: Bang Bang)
4. - VALORANT Champions 2026 (Valorant)
5. - Esports World Cup 2026 (Dota 2)
ve diğer espor turnuvalarından.
Team Liquid merchi nereden satın alınır?
Resmi Team Liquid ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi Team Liquid mağazasından satın alabilirsiniz.
Team Liquid ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Team Liquid ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Team Liquid kavurma makineleri?
İlk 3 Team Liquid ekipleri:
En popüler Team Liquid yayıncıları kimlerdir?
En iyi 3 Team Liquid yayıncıları:
Team Liquid dünya sıralamasında kaçıncı?
Team Liquid, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 1 sırada yer alıyor
Team Liquid'daki en son transfer nedir?
Team Liquid Güncel turnuvalar
Team Liquid Yaklaşan maçlar (GMT+0)
Team Liquid Başarılar
3,000,000 Peak Viewers
(14.01.23)
2,000,000 Peak Viewers
(12.01.23)
1,000,000 Peak Viewers
(17.05.19)
Team Liquid Son turnuvalar
Team Liquid Ülkelere göre oyuncular
Team Liquid
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
Dota 2
CS2
LoL
OW
Quake
HS
PUBG
Rainbow 6
Free Fire
LoR
WoW
SC2
SSB
FC
KoF
Fortnite
Tekken
SC
CF
TrackMania
MR
DeltaForce