Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor Kadın Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
+1
|
|
$472 111
|
42 061
09 Sep 2018
|
Matches: 284 | Tournaments: 91 |
Peak Viewers:
42 061
09 Sep 2018
|
|
|
2
|
|
Free Agent
|
$241 510
|
58 553
02 Nov 2019
|
Matches: 7 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
58 553
02 Nov 2019
|
|
|
3
|
|
|
$228 488
|
1 291 045
26 Aug 2023
|
Matches: 217 | Tournaments: 42 |
Peak Viewers:
1 291 045
26 Aug 2023
|
|
|
4
|
|
|
$208 971
|
28 419
25 Sep 2023
|
Matches: 20 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
28 419
25 Sep 2023
|
|
|
5
|
|
|
$185 279
|
118 109
15 Oct 2022
|
Matches: 50 | Tournaments: 25 |
Peak Viewers:
118 109
15 Oct 2022
|
|
|
6
|
|
|
$184 782
|
309 898
13 Aug 2023
|
Matches: 97 | Tournaments: 33 |
Peak Viewers:
309 898
13 Aug 2023
|
|
|
7
|
|
|
$179 278
|
292 168
21 Feb 2024
|
Matches: 66 | Tournaments: 18 |
Peak Viewers:
292 168
21 Feb 2024
|
|
|
8
|
|
|
$155 210
|
213 812
08 Aug 2023
|
Matches: 176 | Tournaments: 58 |
Peak Viewers:
213 812
08 Aug 2023
|
|
|
9
|
|
|
$138 393
|
39 688
09 Jul 2023
|
Matches: 11 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
39 688
09 Jul 2023
|
|
|
10
|
+1
|
Free Agent
|
$131 926
|
748 604
25 May 2021
|
Matches: 178 | Tournaments: 51 |
Peak Viewers:
748 604
25 May 2021
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
11
|
|
|
$131 289
|
464 695
17 Nov 2024
|
Matches: 86 | Tournaments: 30 |
Peak Viewers:
464 695
17 Nov 2024
|
|
|
12
|
|
|
$131 289
|
464 695
17 Nov 2024
|
Matches: 103 | Tournaments: 31 |
Peak Viewers:
464 695
17 Nov 2024
|
|
|
13
|
|
Free Agent
|
$127 757
|
108 717
06 Jun 2022
|
Matches: 151 | Tournaments: 54 |
Peak Viewers:
108 717
06 Jun 2022
|
|
|
14
|
|
|
$121 121
|
6 651
07 May 2022
|
Matches: 14 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
6 651
07 May 2022
|
|
|
15
|
+1
|
|
$116 256
|
278 431
16 Nov 2024
|
Matches: 170 | Tournaments: 33 |
Peak Viewers:
278 431
16 Nov 2024
|
|
|
16
|
+1
|
Free Agent
|
$115 227
|
278 431
16 Nov 2024
|
Matches: 144 | Tournaments: 31 |
Peak Viewers:
278 431
16 Nov 2024
|
|
|
17
|
+1
|
Free Agent
|
$114 015
|
142 406
02 Jul 2017
|
Matches: 354 | Tournaments: 92 |
Peak Viewers:
142 406
02 Jul 2017
|
|
|
18
|
+2
|
Free Agent
|
$110 146
|
56 784
06 Sep 2020
|
Matches: 6 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
56 784
06 Sep 2020
|
|
|
19
|
|
|
$109 419
|
1 319 066
02 Mar 2025
|
Matches: 174 | Tournaments: 36 |
Peak Viewers:
1 319 066
02 Mar 2025
|
|
|
20
|
|
|
$103 202
|
490 871
16 Jan 2025
|
Matches: 185 | Tournaments: 64 |
Peak Viewers:
490 871
16 Jan 2025
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi esports oyuncuları kimlerdir?
-
esports oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
-
dünya içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, esports içinde kayıtlı toplam 91 128 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
esports oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, esports içinde kayıtlı toplam 3 129 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
esports oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
esports oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Gordete KPI Gaming'dan ayrıldı