Espor takım istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$263 740
|
Takım Turnuvaları
113
|
751 229
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$550 233
|
Takım Turnuvaları
124
|
471 483
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$654 876
|
Takım Turnuvaları
106
|
804 934
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$63 757
|
Takım Turnuvaları
102
|
340 521
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$20 628
|
Takım Turnuvaları
155
|
340 521
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$121 947
|
Takım Turnuvaları
115
|
751 229
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$271 685
|
Takım Turnuvaları
60
|
1 077 552
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$197 182
|
Takım Turnuvaları
94
|
804 934
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 167 687
|
Takım Turnuvaları
56
|
1 791 515
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$719 527
|
Takım Turnuvaları
98
|
851 780
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$69 979
|
Takım Turnuvaları
109
|
340 521
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$19 074
|
Takım Turnuvaları
57
|
340 521
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$724 294
|
Takım Turnuvaları
70
|
1 301 772
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 934 196
|
Takım Turnuvaları
106
|
494 495
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$32 847 105
|
Takım Turnuvaları
141
|
1 965 328
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$378 052
|
Takım Turnuvaları
53
|
980 123
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$332 189
|
Takım Turnuvaları
41
|
353 737
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$43 377
|
Takım Turnuvaları
95
|
340 521
PV
|
Maçlar
990
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$607 895
|
Takım Turnuvaları
55
|
1 388 918
PV
|
Maçlar
923
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 405 607
|
Takım Turnuvaları
55
|
1 089 311
PV
|
Maçlar
901
|
Win Streak
N/A | |
Takımlar hakkında SSS
Kaç tane profesyonel e-spor takımı var?
Verilerimize göre, kayıtlı 56 584 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne en karlı takım, OG tarafından kazanılan $37 419 145 ile OG takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Team Liquid - $32 847 105
3. sıra - Team Spirit - $30 554 211
4. sıra - Evil Geniuses - $22 183 443
5. sıra - Team Secret - $18 796 004
İzlenme süresine göre en popüler e-spor takımları hangileridir?
Eylül Ayının Popüler Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler MPL Indonesia Season 18• LCK 2026 Season• BLAST Open Fall 2026En büyük e-spor takımları hangileridir?
En büyük e-spor takımlarının başında, Helmets tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 74 bulunmaktadır.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:E-spor takımları arasında en popüler oyun hangisidir?
İstatistiklere göre, e-spor takımları arasında en popüler oyun Counter-Strike oyunudur ve 8 210 takım tarafından oynanmaktadır.
Ayrıca, oyun sıralamalarında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Rocket League - 5 635
3. sıra - League of Legends - 4 586
4. sıra - Valorant - 4 199
5. sıra - Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - 2 817
CS2
RL
Valorant
Rainbow 6