Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor CS2 Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
41
|
|
Free Agent
|
$31 201
|
158 310
06 Mar 2024
|
Matches: 146 | Tournaments: 48 |
Peak Viewers:
158 310
06 Mar 2024
|
|
|
42
|
|
Free Agent
|
$30 914
|
346 809
26 Oct 2021
|
Matches: 88 | Tournaments: 26 |
Peak Viewers:
346 809
26 Oct 2021
|
|
|
43
|
+1
|
|
$29 793
|
3 575
21 Jan 2024
|
Matches: 5 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
3 575
21 Jan 2024
|
|
|
44
|
|
Free Agent
|
$28 325
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
45
|
|
Free Agent
|
$28 125
|
125 424
04 Apr 2017
|
Matches: 70 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
125 424
04 Apr 2017
|
|
|
46
|
|
|
$26 212
|
74 842
04 Sep 2022
|
Matches: 82 | Tournaments: 24 |
Peak Viewers:
74 842
04 Sep 2022
|
|
|
47
|
- |
|
$25 450
|
9 269
27 Sep 2019
|
Matches: 47 | Tournaments: 14 |
Peak Viewers:
9 269
27 Sep 2019
|
|
|
48
|
|
Free Agent
|
$22 145
|
39 212
30 Mar 2019
|
Matches: 69 | Tournaments: 23 |
Peak Viewers:
39 212
30 Mar 2019
|
|
|
49
|
|
Free Agent
|
$19 946
|
125 424
04 Apr 2017
|
Matches: 21 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
125 424
04 Apr 2017
|
|
|
50
|
|
Free Agent
|
-
|
100
27 Jan 2025
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
100
27 Jan 2025
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
51
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
52
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
53
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
54
|
|
|
-
|
1 843
10 Nov 2025
|
Matches: 8 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
1 843
10 Nov 2025
|
|
|
55
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
56
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
57
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
58
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
59
|
|
|
-
|
5 026
21 Dec 2025
|
Matches: 9 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
5 026
21 Dec 2025
|
|
|
60
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi CS2 oyuncuları kimlerdir?
-
CS2 oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen CS2 oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 008 250 izleyici sayısıyla P1noy bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen CS2 oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Duffman - 3 008 250
3. - s1mple - 2 748 434
4. - electroNic - 2 748 434
5. - NiKo - 2 748 434
-
CS2 içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 8 198 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 463 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
CS2 oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
KmZ Team Empire'dan ayrıldı
Toplam Kazançlara göre tüm zamanların sıralaması
Get 5 FREE CS2 cases
& Daily FREE Skin