Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor FC Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
- |
|
$310 295
|
230 776
09 Dec 2024
|
Matches: 25 | Tournaments: 9 |
Peak Viewers:
230 776
09 Dec 2024
|
|
|
2
|
|
|
$169 970
|
93 404
13 Jul 2024
|
Matches: 4 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
93 404
13 Jul 2024
|
|
|
3
|
|
|
$116 285
|
38 576
29 Apr 2024
|
Matches: 20 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
38 576
29 Apr 2024
|
|
|
4
|
|
|
$99 447
|
99 926
07 Nov 2022
|
Matches: 15 | Tournaments: 8 |
Peak Viewers:
99 926
07 Nov 2022
|
|
|
5
|
|
|
$95 864
|
149 470
26 Jan
|
Matches: 3 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
149 470
26 Jan
|
|
|
6
|
|
|
$47 842
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
7
|
|
Free Agent
|
$47 822
|
56 712
01 May 2022
|
Matches: 9 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
56 712
01 May 2022
|
|
|
8
|
|
|
$42 000
|
27 841
08 Mar
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
27 841
08 Mar
|
|
|
9
|
|
Free Agent
|
$28 532
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
10
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
11
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
12
|
|
|
-
|
2 305
18 Jun 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
2 305
18 Jun 2023
|
|
|
13
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
14
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
15
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
16
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
17
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
18
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
19
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
20
|
|
|
-
|
84 982
24 Nov 2019
|
Matches: 9 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
84 982
24 Nov 2019
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi FC oyuncuları kimlerdir?
-
FC oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen FC oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 319 548 izleyici sayısıyla Umut bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen FC oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - EmreYilmaz - 319 548
3. - H1dalgo - 315 696
4. - Mark11 - 315 696
5. - Bonanno - 304 408
-
FC içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, FC içinde kayıtlı toplam 1 015 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
FC oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, FC içinde kayıtlı toplam 1 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
FC oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
FC oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
IronMike DUX Gaming'ndan FC Famalicão'na geçti