Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor LoL Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
41
|
|
|
$301 376
|
4 018 728
06 Nov 2021
|
Matches: 302 | Tournaments: 26 |
Peak Viewers:
4 018 728
06 Nov 2021
|
|
|
42
|
|
|
$300 884
|
1 249 304
20 Oct 2018
|
Matches: 156 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
1 249 304
20 Oct 2018
|
|
|
43
|
|
|
$285 162
|
4 936 867
27 Oct 2024
|
Matches: 396 | Tournaments: 36 |
Peak Viewers:
4 936 867
27 Oct 2024
|
|
|
44
|
|
|
$282 803
|
2 565 384
18 Oct 2024
|
Matches: 256 | Tournaments: 24 |
Peak Viewers:
2 565 384
18 Oct 2024
|
|
|
45
|
|
|
$273 363
|
1 335 231
21 Oct 2018
|
Matches: 167 | Tournaments: 14 |
Peak Viewers:
1 335 231
21 Oct 2018
|
|
|
46
|
|
Free Agent
|
$268 771
|
3 701 273
10 Nov 2019
|
Matches: 141 | Tournaments: 12 |
Peak Viewers:
3 701 273
10 Nov 2019
|
|
|
47
|
|
|
$265 642
|
343 770
29 Jan 2017
|
Matches: 124 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
343 770
29 Jan 2017
|
|
|
48
|
|
|
$263 501
|
6 752 585
09 Nov 2025
|
Matches: 445 | Tournaments: 40 |
Peak Viewers:
6 752 585
09 Nov 2025
|
|
|
49
|
|
|
$256 996
|
4 018 728
06 Nov 2021
|
Matches: 245 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
4 018 728
06 Nov 2021
|
|
|
50
|
|
Free Agent
|
$253 727
|
3 884 667
31 Oct 2020
|
Matches: 218 | Tournaments: 20 |
Peak Viewers:
3 884 667
31 Oct 2020
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
51
|
|
|
$249 601
|
6 856 769
02 Nov 2024
|
Matches: 213 | Tournaments: 22 |
Peak Viewers:
6 856 769
02 Nov 2024
|
|
|
52
|
|
|
$233 038
|
5 147 701
06 Nov 2022
|
Matches: 290 | Tournaments: 24 |
Peak Viewers:
5 147 701
06 Nov 2022
|
|
|
53
|
|
|
$229 631
|
1 141 886
22 Oct 2017
|
Matches: 282 | Tournaments: 26 |
Peak Viewers:
1 141 886
22 Oct 2017
|
|
|
54
|
|
Free Agent
|
$223 969
|
3 981 699
03 Nov 2019
|
Matches: 309 | Tournaments: 28 |
Peak Viewers:
3 981 699
03 Nov 2019
|
|
|
55
|
|
|
$223 016
|
3 447 582
13 Jul 2025
|
Matches: 185 | Tournaments: 20 |
Peak Viewers:
3 447 582
13 Jul 2025
|
|
|
56
|
|
|
$200 218
|
4 936 867
27 Oct 2024
|
Matches: 224 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
4 936 867
27 Oct 2024
|
|
|
57
|
|
Free Agent
|
$196 091
|
1 710 735
11 Oct 2021
|
Matches: 316 | Tournaments: 22 |
Peak Viewers:
1 710 735
11 Oct 2021
|
|
|
58
|
|
Free Agent
|
$192 804
|
2 232 979
11 Oct 2021
|
Matches: 315 | Tournaments: 30 |
Peak Viewers:
2 232 979
11 Oct 2021
|
|
|
59
|
+2
|
Free Agent
|
$190 245
|
1 335 231
21 Oct 2018
|
Matches: 177 | Tournaments: 15 |
Peak Viewers:
1 335 231
21 Oct 2018
|
|
|
60
|
|
|
$189 058
|
6 752 585
09 Nov 2025
|
Matches: 439 | Tournaments: 41 |
Peak Viewers:
6 752 585
09 Nov 2025
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi LoL oyuncuları kimlerdir?
Kasım 2016'dan bugüne kadar en kârlı oyuncu Faker ile $1 922 084 oldu.
Ayrıca, karlı oyuncuların başında:
2. - Ruler - $1 035 773
3. - Duke - $959 072
4. - JackeyLove - $926 556
5. - Bang - $915 941
-
LoL oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
-
LoL içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, LoL içinde kayıtlı toplam 10 120 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
LoL oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, LoL içinde kayıtlı toplam 221 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
LoL oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
LoL oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Pobelter 4 SWINES & A BUM'ndan Team Liquid'na geçti