Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor Valorant Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
+1
|
Free Agent
|
$871 858
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
2
|
+1
|
|
$345 667
|
183 036
10 Oct 2020
|
Matches: 78 | Tournaments: 14 |
Peak Viewers:
183 036
10 Oct 2020
|
|
|
3
|
+1
|
Free Agent
|
$212 142
|
137 493
08 Aug 2022
|
Matches: 110 | Tournaments: 18 |
Peak Viewers:
137 493
08 Aug 2022
|
|
|
4
|
+1
|
|
$210 172
|
769 769
10 Aug 2024
|
Matches: 243 | Tournaments: 51 |
Peak Viewers:
769 769
10 Aug 2024
|
|
|
5
|
+1
|
|
$205 104
|
1 319 066
02 Mar 2025
|
Matches: 118 | Tournaments: 26 |
Peak Viewers:
1 319 066
02 Mar 2025
|
|
|
6
|
+1
|
Free Agent
|
$194 887
|
19 495
21 Mar 2024
|
Matches: 39 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
19 495
21 Mar 2024
|
|
|
7
|
+1
|
|
$171 196
|
1 687 848
24 Mar 2024
|
Matches: 195 | Tournaments: 52 |
Peak Viewers:
1 687 848
24 Mar 2024
|
|
|
8
|
|
|
$159 142
|
1 687 848
24 Mar 2024
|
Matches: 170 | Tournaments: 34 |
Peak Viewers:
1 687 848
24 Mar 2024
|
|
|
9
|
|
|
$149 842
|
1 001 726
17 Sep 2022
|
Matches: 209 | Tournaments: 43 |
Peak Viewers:
1 001 726
17 Sep 2022
|
|
|
10
|
+1
|
Free Agent
|
$128 612
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
11
|
+1
|
Free Agent
|
$86 393
|
398 626
07 Aug 2023
|
Matches: 108 | Tournaments: 32 |
Peak Viewers:
398 626
07 Aug 2023
|
|
|
12
|
+1
|
Free Agent
|
$84 307
|
495 233
13 Sep 2021
|
Matches: 136 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
495 233
13 Sep 2021
|
|
|
13
|
+1
|
Free Agent
|
$68 687
|
36 530
18 Oct 2020
|
Matches: 7 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
36 530
18 Oct 2020
|
|
|
14
|
|
|
$62 777
|
1 001 726
17 Sep 2022
|
Matches: 244 | Tournaments: 54 |
Peak Viewers:
1 001 726
17 Sep 2022
|
|
|
15
|
+1
|
|
$59 573
|
401 579
13 Feb 2023
|
Matches: 34 | Tournaments: 9 |
Peak Viewers:
401 579
13 Feb 2023
|
|
|
16
|
+1
|
Free Agent
|
$57 653
|
3 724
06 Feb 2025
|
Matches: 8 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
3 724
06 Feb 2025
|
|
|
17
|
+1
|
|
$56 457
|
614 286
01 Dec 2021
|
Matches: 91 | Tournaments: 26 |
Peak Viewers:
614 286
01 Dec 2021
|
|
|
18
|
+1
|
|
$53 794
|
532 242
09 Jun 2025
|
Matches: 183 | Tournaments: 49 |
Peak Viewers:
532 242
09 Jun 2025
|
|
|
19
|
|
|
$52 933
|
1 319 066
02 Mar 2025
|
Matches: 130 | Tournaments: 30 |
Peak Viewers:
1 319 066
02 Mar 2025
|
|
|
20
|
|
|
$49 047
|
1 319 066
02 Mar 2025
|
Matches: 91 | Tournaments: 20 |
Peak Viewers:
1 319 066
02 Mar 2025
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi Valorant oyuncuları kimlerdir?
-
Valorant oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
-
Valorant içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, Valorant içinde kayıtlı toplam 8 998 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
Valorant oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, Valorant içinde kayıtlı toplam 1 431 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
Valorant oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
Valorant oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
ip0TT Fire Flux Esports'dan ayrıldı