Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor CS2 Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
321
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
322
|
|
|
-
|
127 206
15 Feb 2024
|
Matches: 352 | Tournaments: 87 |
Peak Viewers:
127 206
15 Feb 2024
|
|
|
323
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
324
|
|
Free Agent
|
-
|
1 906
14 Jun 2023
|
Matches: 6 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
1 906
14 Jun 2023
|
|
|
325
|
|
|
-
|
332 199
03 Dec 2024
|
Matches: 407 | Tournaments: 115 |
Peak Viewers:
332 199
03 Dec 2024
|
|
|
326
|
|
Free Agent
|
-
|
7 919
07 Jul 2019
|
Matches: 17 | Tournaments: 7 |
Peak Viewers:
7 919
07 Jul 2019
|
|
|
327
|
|
Free Agent
|
-
|
1 977
30 Jan 2024
|
Matches: 9 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
1 977
30 Jan 2024
|
|
|
328
|
|
Free Agent
|
-
|
270 240
04 Oct 2022
|
Matches: 70 | Tournaments: 18 |
Peak Viewers:
270 240
04 Oct 2022
|
|
|
329
|
|
|
-
|
35 650
03 Aug 2025
|
Matches: 89 | Tournaments: 26 |
Peak Viewers:
35 650
03 Aug 2025
|
|
|
330
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
331
|
|
|
-
|
3 078
18 Apr
|
Matches: 43 | Tournaments: 7 |
Peak Viewers:
3 078
18 Apr
|
|
|
332
|
|
|
-
|
350
24 May 2023
|
Matches: 5 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
350
24 May 2023
|
|
|
333
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
334
|
|
|
-
|
108 734
20 Jun 2022
|
Matches: 460 | Tournaments: 117 |
Peak Viewers:
108 734
20 Jun 2022
|
|
|
335
|
|
|
-
|
173 008
03 Sep 2024
|
Matches: 342 | Tournaments: 87 |
Peak Viewers:
173 008
03 Sep 2024
|
|
|
336
|
|
|
-
|
204 047
16 Jan
|
Matches: 251 | Tournaments: 76 |
Peak Viewers:
204 047
16 Jan
|
|
|
337
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
338
|
|
|
-
|
246 334
08 Apr
|
Matches: 294 | Tournaments: 78 |
Peak Viewers:
246 334
08 Apr
|
|
|
339
|
|
Free Agent
|
-
|
74
30 Nov 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
74
30 Nov 2023
|
|
|
340
|
|
Free Agent
|
-
|
74
30 Nov 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
74
30 Nov 2023
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi CS2 oyuncuları kimlerdir?
-
CS2 oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen CS2 oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 008 250 izleyici sayısıyla P1noy bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen CS2 oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Duffman - 3 008 250
3. - s1mple - 2 748 434
4. - electroNic - 2 748 434
5. - NiKo - 2 748 434
-
CS2 içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 8 191 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 463 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
CS2 oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Maze AaB esport'ndan Esport Academy Copenhagen'na geçti
Toplam Kazançlara göre tüm zamanların sıralaması
Get 5 FREE CS2 cases
& Daily FREE Skin