Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor CS2 Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
361
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
362
|
|
|
-
|
123 435
14 Jan
|
Matches: 94 | Tournaments: 28 |
Peak Viewers:
123 435
14 Jan
|
|
|
363
|
|
|
-
|
2 702
17 Nov 2022
|
Matches: 8 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
2 702
17 Nov 2022
|
|
|
364
|
|
|
-
|
1 989
05 Apr 2023
|
Matches: 12 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
1 989
05 Apr 2023
|
|
|
365
|
|
Free Agent
|
-
|
18 592
15 Sep 2021
|
Matches: 24 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
18 592
15 Sep 2021
|
|
|
366
|
|
Free Agent
|
-
|
10 175
04 May 2021
|
Matches: 93 | Tournaments: 31 |
Peak Viewers:
10 175
04 May 2021
|
|
|
367
|
|
Free Agent
|
-
|
9 209
18 Nov 2020
|
Matches: 15 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
9 209
18 Nov 2020
|
|
|
368
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
369
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
370
|
|
Free Agent
|
-
|
4 811
20 Nov 2023
|
Matches: 10 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
4 811
20 Nov 2023
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
371
|
|
Free Agent
|
-
|
1 977
30 Jan 2024
|
Matches: 7 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
1 977
30 Jan 2024
|
|
|
372
|
|
Free Agent
|
-
|
2 525
06 Jan 2025
|
Matches: 16 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
2 525
06 Jan 2025
|
|
|
373
|
|
|
-
|
49 283
10 Mar
|
Matches: 147 | Tournaments: 40 |
Peak Viewers:
49 283
10 Mar
|
|
|
374
|
+1
|
Free Agent
|
-
|
60 119
12 Mar 2021
|
Matches: 20 | Tournaments: 9 |
Peak Viewers:
60 119
12 Mar 2021
|
|
|
375
|
|
Free Agent
|
-
|
8 296
07 Nov 2023
|
Matches: 32 | Tournaments: 10 |
Peak Viewers:
8 296
07 Nov 2023
|
|
|
376
|
|
|
-
|
5 074
05 May 2025
|
Matches: 9 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
5 074
05 May 2025
|
|
|
377
|
+1
|
Free Agent
|
-
|
25 087
07 Mar 2020
|
Matches: 90 | Tournaments: 25 |
Peak Viewers:
25 087
07 Mar 2020
|
|
|
378
|
|
|
-
|
49 283
10 Mar
|
Matches: 106 | Tournaments: 30 |
Peak Viewers:
49 283
10 Mar
|
|
|
379
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
380
|
+1
|
Free Agent
|
-
|
16 941
01 Aug 2020
|
Matches: 31 | Tournaments: 8 |
Peak Viewers:
16 941
01 Aug 2020
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi CS2 oyuncuları kimlerdir?
-
CS2 oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen CS2 oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 008 250 izleyici sayısıyla P1noy bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen CS2 oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Duffman - 3 008 250
3. - s1mple - 2 748 434
4. - electroNic - 2 748 434
5. - NiKo - 2 748 434
-
CS2 içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 8 190 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 463 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
Toplam Kazançlara göre tüm zamanların sıralaması
Get 5 FREE CS2 cases
& Daily FREE Skin