Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor FC Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
|
|
$442 063
|
273 651
25 Nov 2024
|
Matches: 20 | Tournaments: 8 |
Peak Viewers:
273 651
25 Nov 2024
|
|
|
2
|
|
|
$283 783
|
112 408
17 Oct 2022
|
Matches: 29 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
112 408
17 Oct 2022
|
|
|
3
|
|
|
$129 640
|
107 238
17 Oct 2022
|
Matches: 31 | Tournaments: 12 |
Peak Viewers:
107 238
17 Oct 2022
|
|
|
4
|
|
|
$47 614
|
8 872
13 Feb 2022
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
8 872
13 Feb 2022
|
|
|
5
|
|
|
$31 687
|
1 117
25 Jun 2022
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
1 117
25 Jun 2022
|
|
|
6
|
|
|
$28 077
|
45 053
24 Feb 2019
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
45 053
24 Feb 2019
|
|
|
7
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
8
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
9
|
|
Free Agent
|
-
|
8 965
05 Dec 2020
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
8 965
05 Dec 2020
|
|
|
10
|
|
Free Agent
|
-
|
4 653
06 Dec 2020
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
4 653
06 Dec 2020
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
11
|
|
Free Agent
|
-
|
4 653
06 Dec 2020
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
4 653
06 Dec 2020
|
|
|
12
|
|
|
-
|
3 603
06 Dec 2020
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
3 603
06 Dec 2020
|
|
|
13
|
|
|
-
|
2 305
18 Jun 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
2 305
18 Jun 2023
|
|
|
14
|
|
|
-
|
2 305
18 Jun 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
2 305
18 Jun 2023
|
|
|
15
|
|
|
-
|
2 305
18 Jun 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
2 305
18 Jun 2023
|
|
|
16
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
17
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
18
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
19
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
20
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi FC oyuncuları kimlerdir?
-
FC oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen FC oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 319 548 izleyici sayısıyla Umut bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen FC oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - EmreYilmaz - 319 548
3. - H1dalgo - 315 696
4. - Mark11 - 315 696
5. - Bonanno - 304 408
-
FC içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, FC içinde kayıtlı toplam 1 015 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
FC oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, FC içinde kayıtlı toplam 1 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
FC oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
FC oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
IronMike DUX Gaming'ndan FC Famalicão'na geçti