Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| | Free Agent |
$3 784 225
| 61 905
10 Aug 2024
| Matches: 4 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
61 905
10 Aug 2024
| |
2
| | |
$3 555 475
| 1 785 159
14 Sep 2025
| Matches: 839 | Tournaments: 128 |
Peak Viewers:
1 785 159
14 Sep 2025
| |
3
| | Free Agent |
$3 057 237
| 529 455
07 Aug 2017
| Matches: 193 | Tournaments: 54 |
Peak Viewers:
529 455
07 Aug 2017
| |
4
| | Free Agent |
$3 029 331
| 987 086
20 Aug 2018
| Matches: 216 | Tournaments: 51 |
Peak Viewers:
987 086
20 Aug 2018
| |
5
| - | Free Agent |
$2 564 904
| 529 455
07 Aug 2017
| Matches: 243 | Tournaments: 59 |
Peak Viewers:
529 455
07 Aug 2017
| |
6
| | Free Agent |
$2 017 070
| 1 522 490
15 Sep 2024
| Matches: 704 | Tournaments: 108 |
Peak Viewers:
1 522 490
15 Sep 2024
| |
7
| | |
$2 003 905
| 339 961
20 Jul
| Matches: 408 | Tournaments: 88 |
Peak Viewers:
339 961
20 Jul
| |
8
|
+2
| |
$1 959 500
| 631 388
04 Aug 2022
| Matches: 143 | Tournaments: 29 |
Peak Viewers:
631 388
04 Aug 2022
| |
9
| | |
$1 951 328
| 339 961
20 Jul
| Matches: 392 | Tournaments: 85 |
Peak Viewers:
339 961
20 Jul
| |
10
| | |
$1 866 287
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın | ||||||||
11
| | |
$1 795 548
| 339 961
20 Jul
| Matches: 357 | Tournaments: 82 |
Peak Viewers:
339 961
20 Jul
| |
12
|
+2
| |
$1 523 775
| 379 533
28 Jun
| Matches: 405 | Tournaments: 96 |
Peak Viewers:
379 533
28 Jun
| |
13
|
+1
| Free Agent |
$1 428 804
| 275 244
07 Aug 2022
| Matches: 308 | Tournaments: 68 |
Peak Viewers:
275 244
07 Aug 2022
| |
14
|
+1
| Free Agent |
$1 418 092
| 331 558
30 Aug 2020
| Matches: 131 | Tournaments: 35 |
Peak Viewers:
331 558
30 Aug 2020
| |
15
| | |
$1 387 025
| 1 283 260
20 Jun 2025
| Matches: 790 | Tournaments: 186 |
Peak Viewers:
1 283 260
20 Jun 2025
| |
16
|
+1
| |
$1 323 932
| 223 037
19 Aug 2018
| Matches: 293 | Tournaments: 66 |
Peak Viewers:
223 037
19 Aug 2018
| |
17
| | |
$1 253 458
| 222 112
18 Dec 2022
| Matches: 54 | Tournaments: 19 |
Peak Viewers:
222 112
18 Dec 2022
| |
18
| | Free Agent |
$1 244 334
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
19
| | |
$1 238 228
| 324 086
19 Aug 2018
| Matches: 430 | Tournaments: 95 |
Peak Viewers:
324 086
19 Aug 2018
| |
20
|
+1
| |
$1 233 646
| 331 558
30 Aug 2020
| Matches: 365 | Tournaments: 85 |
Peak Viewers:
331 558
30 Aug 2020
| |
Oyuncular SSS
Toplam kazanılan para bakımından en iyi esports oyuncuları kimlerdir?
esports oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen esports oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 6 941 610 izleyici sayısıyla Faker, Easyhoon, Fury, Gumayusi, Bin ve diğerleri bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen esports oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Bdd, Cuzz, deokdam, Doran, PerfecT ve diğerleri - 6 752 585
3. - TheShy, Daeny, fly, GBM, Crisp ve diğerleri - 6 402 760
4. - DreamS, Nino, VaanStrong, Demonkite, Dex Star ve diğerleri - 5 680 304
5. - OzoraVeki, Winter, Yums, Kramm, Arcadia ve diğerleri - 5 594 138
dünya içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, esports içinde kayıtlı toplam 91 297 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
esports oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, esports içinde kayıtlı toplam 3 345 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
esports oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?