Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor CS2 Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
3361
|
|
|
-
|
6 408
09 Apr 2024
|
Matches: 62 | Tournaments: 22 |
Peak Viewers:
6 408
09 Apr 2024
|
|
|
3362
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3363
|
|
|
-
|
162
23 Feb
|
Matches: 4 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
162
23 Feb
|
|
|
3364
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3365
|
|
Free Agent
|
-
|
6 453
15 Jul 2022
|
Matches: 21 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
6 453
15 Jul 2022
|
|
|
3366
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3367
|
|
|
-
|
49 283
10 Mar
|
Matches: 171 | Tournaments: 46 |
Peak Viewers:
49 283
10 Mar
|
|
|
3368
|
|
Free Agent
|
-
|
28 814
02 Jun 2024
|
Matches: 107 | Tournaments: 25 |
Peak Viewers:
28 814
02 Jun 2024
|
|
|
3369
|
|
Free Agent
|
-
|
647
19 Oct 2024
|
Matches: 7 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
647
19 Oct 2024
|
|
|
3370
|
|
Free Agent
|
-
|
65 675
10 Mar 2021
|
Matches: 357 | Tournaments: 99 |
Peak Viewers:
65 675
10 Mar 2021
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
3371
|
|
Free Agent
|
-
|
8 086
08 Oct 2025
|
Matches: 29 | Tournaments: 10 |
Peak Viewers:
8 086
08 Oct 2025
|
|
|
3372
|
|
|
-
|
2 766
25 Dec 2025
|
Matches: 76 | Tournaments: 23 |
Peak Viewers:
2 766
25 Dec 2025
|
|
|
3373
|
|
Free Agent
|
-
|
6 050
09 Mar 2024
|
Matches: 33 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
6 050
09 Mar 2024
|
|
|
3374
|
|
Free Agent
|
-
|
2 006
05 Sep 2022
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
2 006
05 Sep 2022
|
|
|
3375
|
|
|
-
|
4 671
28 Mar 2023
|
Matches: 9 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
4 671
28 Mar 2023
|
|
|
3376
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3377
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3378
|
|
Free Agent
|
-
|
10 761
21 Jan 2019
|
Matches: 81 | Tournaments: 18 |
Peak Viewers:
10 761
21 Jan 2019
|
|
|
3379
|
|
Free Agent
|
-
|
2 071
06 Apr 2018
|
Matches: 21 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
2 071
06 Apr 2018
|
|
|
3380
|
|
Free Agent
|
-
|
7 684
20 May 2020
|
Matches: 92 | Tournaments: 17 |
Peak Viewers:
7 684
20 May 2020
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi CS2 oyuncuları kimlerdir?
-
CS2 oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen CS2 oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 008 250 izleyici sayısıyla P1noy bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen CS2 oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Duffman - 3 008 250
3. - s1mple - 2 748 434
4. - electroNic - 2 748 434
5. - NiKo - 2 748 434
-
CS2 içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 8 198 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 463 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
CS2 oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
KmZ Team Empire'dan ayrıldı
Toplam Kazançlara göre tüm zamanların sıralaması
Get 5 FREE CS2 cases
& Daily FREE Skin