Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor CS2 Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
4521
|
+1
|
Free Agent
|
-
|
4 916
07 Jul 2020
|
Matches: 7 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
4 916
07 Jul 2020
|
|
|
4522
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4523
|
|
|
-
|
28 814
02 Jun 2024
|
Matches: 128 | Tournaments: 35 |
Peak Viewers:
28 814
02 Jun 2024
|
|
|
4524
|
|
Free Agent
|
-
|
23 330
28 Sep 2025
|
Matches: 61 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
23 330
28 Sep 2025
|
|
|
4525
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4526
|
|
|
-
|
18 699
07 Apr 2024
|
Matches: 28 | Tournaments: 12 |
Peak Viewers:
18 699
07 Apr 2024
|
|
|
4527
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4528
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4529
|
|
|
-
|
14 860
19 Feb 2025
|
Matches: 29 | Tournaments: 14 |
Peak Viewers:
14 860
19 Feb 2025
|
|
|
4530
|
|
Free Agent
|
-
|
477
14 Sep 2019
|
Matches: 7 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
477
14 Sep 2019
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
4531
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4532
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4533
|
|
|
-
|
1 289
12 Oct 2022
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
1 289
12 Oct 2022
|
|
|
4534
|
|
|
-
|
30 967
14 Sep 2025
|
Matches: 42 | Tournaments: 19 |
Peak Viewers:
30 967
14 Sep 2025
|
|
|
4535
|
|
Free Agent
|
-
|
6 796
25 Sep 2017
|
Matches: 14 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
6 796
25 Sep 2017
|
|
|
4536
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4537
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4538
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4539
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
4540
|
|
|
-
|
553
13 Mar
|
Matches: 3 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
553
13 Mar
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi CS2 oyuncuları kimlerdir?
-
CS2 oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen CS2 oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 008 250 izleyici sayısıyla P1noy bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen CS2 oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Duffman - 3 008 250
3. - s1mple - 2 748 434
4. - electroNic - 2 748 434
5. - NiKo - 2 748 434
-
CS2 içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 8 198 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, CS2 içinde kayıtlı toplam 463 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
CS2 oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
CS2 oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
KmZ Team Empire'dan ayrıldı
Toplam Kazançlara göre tüm zamanların sıralaması
Get 5 FREE CS2 cases
& Daily FREE Skin