Статистика організації 9Lies Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$15 400
Спонсори
9Lies Esports Статистика кіберспорту
2024
|
546
|
5
1 233rd
2024
|
5
|
6
2025
|
2
| |
2024
|
4
|
2026
| ||
2025
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
9Lies Esports1/3 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
9Lies Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
249 511
|
$14 500
| |
-
|
-
|
9Lies Esports Результати команди
9Lies Esports Статистика віків Гравців
9Lies Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
ALGS: 2025 Open
ALGS: 2025 Open
$1 000 000
| 01.05.25 - 05.05.25 |
ALGS: 2024 Split 2 Pro League - EMEA
ALGS: 2024 Split 2 Pro League - EMEA
$125 000
| 01.06.24 - 14.07.24 |
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - Americas
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - Americas
$125 000
| 06.04.25 - 16.06.25 |
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5
$24 150
| 05.05.24 - 12.05.24 |
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 6
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 6
$24 150
| 19.05.24 - 26.05.24 |
9Lies Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
ALGS: 2025 Open
ALGS: 2025 Open
PV: 249 511
| 01.05.25 - 05.05.25 |
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - Americas
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - Americas
PV: 77 960
| 06.04.25 - 16.06.25 |
ALGS: 2024 Split 2 Pro League - EMEA
ALGS: 2024 Split 2 Pro League - EMEA
PV: 77 431
| 01.06.24 - 14.07.24 |
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5
PV: 2 684
| 05.05.24 - 12.05.24 |
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 6
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 6
PV: 1 057
| 19.05.24 - 26.05.24 |
9Lies Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами 9Lies Esports ?
9Lies Esports взяла участь у 6 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів 9Lies Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування 9Lies Esports - 546 Пік глядачів (RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5).
Скільки заробляє 9Lies Esports?
Чистий капітал 9Lies Esports - це $15 400 призових грошей з турнірів.
З якої країни 9Lies Esports?
9Lies Esports знаходиться в United States
Скільки заробила 9Lies Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи 9Lies Esports.
Які найкращі турніри за участю 9Lies Esports?
Топ-3 турніри за участю 9Lies Esports:
Які найкращі ростери 9Lies Esports?
Топ-3 9Lies Esports команд:
1-й - 9Lies Esports(Apex Legends)
2-й - 9Lies Pink(Apex Legends)
Яке місце займає 9Lies Esports у світі?
9Lies Esports займає 886 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у 9Lies Esports?
Останній перехід у 9Lies Esports був 07 тра 2025 sirsay в Вільний агент
LIVE матчі
9Lies Esports Останні турніри
9Lies Esports Гравці за країнами
9Lies Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization