9Lies Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$15 400
Sponsorlar
9Lies Esports Espor istatistikleri
2024
|
546
|
5
1 233rd
2024
|
5
|
6
2025
|
2
| |
2024
|
4
|
2026
| ||
2025
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
9Lies Esports1/3 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
9Lies Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
249 511
|
$14 500
| |
-
|
-
|
9Lies Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
9Lies Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
ALGS: 2025 Open
ALGS: 2025 Open
$1 000 000
| 01.05.25 - 05.05.25 |
ALGS: 2024 Split 2 Pro League - EMEA
ALGS: 2024 Split 2 Pro League - EMEA
$125 000
| 01.06.24 - 14.07.24 |
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - Americas
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - Americas
$125 000
| 06.04.25 - 16.06.25 |
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5
$24 150
| 05.05.24 - 12.05.24 |
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 6
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 6
$24 150
| 19.05.24 - 26.05.24 |
9Lies Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
ALGS: 2025 Open
ALGS: 2025 Open
PV: 249 511
| 01.05.25 - 05.05.25 |
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - Americas
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - Americas
PV: 77 960
| 06.04.25 - 16.06.25 |
ALGS: 2024 Split 2 Pro League - EMEA
ALGS: 2024 Split 2 Pro League - EMEA
PV: 77 431
| 01.06.24 - 14.07.24 |
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5
PV: 2 684
| 05.05.24 - 12.05.24 |
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 6
RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 6
PV: 1 057
| 19.05.24 - 26.05.24 |
9Lies Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı 9Lies Esports takımları?
9Lies Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 6 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir 9Lies Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların 9Lies Esports görüntüleme rekoru 546 Peak Viewers (RLCS 2024 - Major 2: SSA Open Qualifier 5).
9Lies Esports ne kadar kazanıyor?
9Lies Esports net değeri $15 400 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
9Lies Esports hangi ülkeden?
9Lies Esports United States'da bulunuyor
9Lies Esports 2026'da ne kadar kazandı?
9Lies Esports'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
9Lies Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
9Lies Esports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir 9Lies Esports kavurma makineleri?
İlk 3 9Lies Esports ekipleri:
9Lies Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
9Lies Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 885 sırada yer alıyor
9Lies Esports'daki en son transfer nedir?
9Lies Esports'daki en son transfer 07 May 2025 McLovin'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
CANLI maçlar
9Lies Esports Son turnuvalar
9Lies Esports Ülkelere göre oyuncular
9Lies Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization