The Huns Esports
Статистика організації The Huns Esports
Дата заснування
жовтень 21, 2023
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$90 900
Спонсори
The Huns Esports Статистика кіберспорту
2026
|
143 450
| |
2025
|
239 936
| |
2024
|
6 193
| |
2023
|
3 092
|
127
540th
2026
|
31
| |
2025
|
55
| |
2024
|
28
| |
2023
|
13
|
35
2026
|
10
| |
2025
|
20
| |
2024
|
13
| |
2023
|
3
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
The Huns Esports3/6 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 68%
Mobile Legends: Bang Bang 32%
The Huns Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
239 936
|
$83 681
| |
143 450
|
$37 000
|
The Huns Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
HUNS
The Huns Esports
|
17th
|
$35 000
|
01.08.26
| +39% 7309 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії The Huns Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Huns
The Huns Esports
| 3 |
-
|
12.07.26
| +5% 7128 | |
|
HUNS
The Huns Esports
| 3 |
$2 000
|
24.05.26
| +71% 2022 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
12th
|
$12 000
|
17.05.26
| +65% 6223 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
5th
|
-
|
05.04.26
| +74% 8401 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
4th
|
$1 000
|
20.03.26
| -66% 4627 | |
|
Huns
The Huns Esports
| 1 |
$1 650
|
28.02.26
| +92% 5585 | |
|
Huns
The Huns Esports
| 2 |
$750
|
06.02.26
| -96% 7394 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
9th
|
-
|
21.12.25
| -59% 2484 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
28th
|
-
|
14.12.25
| +58% 6062 |
- 1
The Huns Esports Статистика віків Гравців
The Huns Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
MLBB Mid Season Cup 2026
MLBB Mid Season Cup 2026
$3 025 000
| 01.07.26 - 01.08.26 |
PGL Astana 2026
PGL Astana 2026
$1 600 000
| 09.05.26 - 17.05.26 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
$1 250 000
| 24.11.25 - 14.12.25 |
BLAST Open Spring 2025
BLAST Open Spring 2025
$400 000
| 19.03.25 - 30.03.25 |
CS Asia Championships 2025
CS Asia Championships 2025
$400 000
| 14.10.25 - 19.10.25 |
The Huns Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
MLBB Mid Season Cup 2026
MLBB Mid Season Cup 2026
PV: 2 890 433
| 01.07.26 - 01.08.26 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 304
| 24.11.25 - 14.12.25 |
PGL Astana 2026
PGL Astana 2026
PV: 1 169 121
| 09.05.26 - 17.05.26 |
BLAST Open Spring 2025
BLAST Open Spring 2025
PV: 851 710
| 19.03.25 - 30.03.25 |
CS Asia Championships 2025
CS Asia Championships 2025
PV: 145 278
| 14.10.25 - 19.10.25 |
The Huns Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами The Huns Esports ?
The Huns Esports взяла участь у 35 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів The Huns Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування The Huns Esports - 239 936 Пік глядачів (StarLadder Budapest Major 2025).
Скільки заробляє The Huns Esports?
Чистий капітал The Huns Esports - це $90 900 призових грошей з турнірів.
З якої країни The Huns Esports?
The Huns Esports знаходиться в Mongolia
Скільки заробила The Huns Esports у 2026 році?
The Huns Esports заробила $53 833 у 2026 році на
1-й - MLBB Mid Season Cup 2026
2-й - PGL Astana 2026
3-й - Zhi-Tech Elite Masters 2026
4-й - ESN National Championship 2026
5-й - GangKui Cup Season 2
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч The Huns Esports?
Офіційний мерч The Huns Esports, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині The Huns Esports.
Які найкращі турніри за участю The Huns Esports?
Топ-3 турніри за участю The Huns Esports:
Які найкращі ростери The Huns Esports?
Топ-3 The Huns Esports команд:
Де купити джерсі або футболку The Huns Esports?
Офіційні джерсі та футболки The Huns Esports доступні в офіційному мерч-магазині The Huns Esports.
Яке місце займає The Huns Esports у світі?
The Huns Esports займає 560 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у The Huns Esports?
The Huns Esports Останні турніри
The Huns Esports Гравці за країнами
The Huns Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
MLBB