The Huns Esports
The Huns Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Ekim 21, 2023
Bölge
İnternet sitesi
Merch mağazası
new
Toplam Para Ödülü
$90 900
Sponsorlar
The Huns Esports Espor istatistikleri
2026
|
143 450
| |
2025
|
239 936
| |
2024
|
6 193
| |
2023
|
3 092
|
127
541st
2026
|
31
| |
2025
|
55
| |
2024
|
28
| |
2023
|
13
|
35
2026
|
10
| |
2025
|
20
| |
2024
|
13
| |
2023
|
3
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
The Huns Esports3/6 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Counter-Strike 68%
Mobile Legends: Bang Bang 32%
The Huns Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
239 936
|
$83 456
| |
143 450
|
$37 000
|
The Huns Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
HUNS
The Huns Esports
|
17th
|
$35 000
|
01.08.26
| -62% 5150 The Huns Esports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
Huns
The Huns Esports
| 3 |
-
|
12.07.26
| -57% 2339 | |
|
HUNS
The Huns Esports
| 3 |
$2 000
|
24.05.26
| -99% 9144 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
12th
|
$12 000
|
17.05.26
| -9% 9653 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
5th
|
-
|
05.04.26
| -68% 6698 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
4th
|
$1 000
|
20.03.26
| -44% 9582 | |
|
Huns
The Huns Esports
| 1 |
$1 650
|
28.02.26
| -42% 2121 | |
|
Huns
The Huns Esports
| 2 |
$750
|
06.02.26
| +72% 3948 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
9th
|
-
|
21.12.25
| +50% 7684 | |
|
Huns
The Huns Esports
|
28th
|
-
|
14.12.25
| -41% 5607 |
- 1
The Huns Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
The Huns Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
MLBB Mid Season Cup 2026
MLBB Mid Season Cup 2026
$3 025 000
| 01.07.26 - 01.08.26 |
PGL Astana 2026
PGL Astana 2026
$1 600 000
| 09.05.26 - 17.05.26 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
$1 250 000
| 24.11.25 - 14.12.25 |
BLAST Open Spring 2025
BLAST Open Spring 2025
$400 000
| 19.03.25 - 30.03.25 |
CS Asia Championships 2025
CS Asia Championships 2025
$400 000
| 14.10.25 - 19.10.25 |
The Huns Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
MLBB Mid Season Cup 2026
MLBB Mid Season Cup 2026
PV: 2 890 433
| 01.07.26 - 01.08.26 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 304
| 24.11.25 - 14.12.25 |
PGL Astana 2026
PGL Astana 2026
PV: 1 169 121
| 09.05.26 - 17.05.26 |
BLAST Open Spring 2025
BLAST Open Spring 2025
PV: 851 710
| 19.03.25 - 30.03.25 |
CS Asia Championships 2025
CS Asia Championships 2025
PV: 145 278
| 14.10.25 - 19.10.25 |
The Huns Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı The Huns Esports takımları?
The Huns Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 35 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir The Huns Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların The Huns Esports görüntüleme rekoru 239 936 Peak Viewers (StarLadder Budapest Major 2025).
The Huns Esports ne kadar kazanıyor?
The Huns Esports net değeri $90 900 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
The Huns Esports hangi ülkeden?
The Huns Esports Mongolia'da bulunuyor
The Huns Esports 2026'da ne kadar kazandı?
The Huns Esports 2026'da $53 833 kazandı
2. - PGL Astana 2026
3. - Zhi-Tech Elite Masters 2026
4. - ESN National Championship 2026
5. - GangKui Cup Season 2
ve diğer espor turnuvalarından.
The Huns Esports merchi nereden satın alınır?
Resmi The Huns Esports ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi The Huns Esports mağazasından satın alabilirsiniz.
The Huns Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
The Huns Esports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir The Huns Esports kavurma makineleri?
İlk 3 The Huns Esports ekipleri:
The Huns Esports forma veya tişörtünü nereden satın alabilirim?
Resmi The Huns Esports formaları ve tişörtleri resmi The Huns Esports merch mağazasında mevcuttur.
The Huns Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
The Huns Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 560 sırada yer alıyor
The Huns Esports'daki en son transfer nedir?
The Huns Esports Güncel turnuvalar
CANLI maçlar
The Huns Esports Son turnuvalar
En Son Oyuncu Transferleri
The Huns Esports Ülkelere göre oyuncular
The Huns Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
CS2
MLBB