Статистика організації Revenant Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$74 344
Спонсори
Revenant Esports Статистика кіберспорту
2026
|
209 651
| |
2025
|
186 354
| |
2024
|
87 608
| |
2023
|
265 143
| |
2022
|
30 058
| |
2021
|
6 014
|
284
302nd
2026
|
43
| |
2025
|
36
| |
2024
|
106
| |
2023
|
49
| |
2022
|
48
| |
2021
|
2
|
166
2026
|
26
| |
2025
|
26
| |
2024
|
43
| |
2023
|
45
| |
2022
|
29
| |
2021
|
3
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Revenant Esports31/70 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Valorant 47%
Mobile Legends: Bang Bang 21%
Honor of Kings 16%
Pokémon 9%
Brawl Stars 7%
Revenant Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
728 713
|
$120 568
| |
489 477
|
$10 873
| |
289 702
|
$17 869
| |
265 143
|
$57 000
| |
209 651
|
$100 680
| |
84 559
|
$40 100
| |
52 364
|
$82 354
| |
30 058
|
$15 000
| |
26 190
|
$16 995
| |
25 927
|
$15 075
| |
15 838
|
$17 344
| |
10 452
|
$6 111
| |
7 526
|
$7 123
| |
6 014
|
$42 700
| |
1 861
|
$4 000
| |
526
|
-
|
Revenant Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
RVN.XS
Revenant XSpark
|
7th
|
$3 913
|
27.09.26
| -94% 6479 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Revenant Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
RVN.XS
Revenant XSpark
|
6th
|
-
|
18.09.26
| -79% 8613 | |
|
RXS
Revenant XSpark
|
10th
|
$1 904
|
06.09.26
| +21% 7425 | |
|
RVN.XS
Revenant XSpark
| 2 |
$1 670
|
25.08.26
| +94% 2111 | |
|
RXS
Revenant Xspark
|
15th
|
$80 000
|
08.08.26
| -39% 9824 | |
|
RXS
Revenant XSpark
|
4th
|
-
|
17.07.26
| -66% 6611 | |
|
RVN.XS
Revenant XSpark
|
12th
|
-
|
05.07.26
| -99% 6591 | |
|
RNTX
Revenant XSpark
| 3 |
$1 907
|
28.06.26
| +37% 3607 | |
|
Revenant
Revenant Esports
|
15th
|
$5 300
|
21.06.26
| +65% 3402 | |
|
RVN.XS
Revenant XSpark
|
7th
|
$2 400
|
21.06.26
| -35% 2567 |
- 1
- ...
Revenant Esports Статистика віків Гравців
Revenant Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Honor of Kings World Cup 2026
Honor of Kings World Cup 2026
$3 000 000
| 30.07.26 - 08.08.26 |
Call of Duty Mobile World Championship 2021 East Finals
Call of Duty Mobile World Championship 2021 East Finals
$1 000 000
| 11.12.21 - 12.12.21 |
ALGS: 2022 Split 2 Playoffs
ALGS: 2022 Split 2 Playoffs
$1 000 000
| 29.04.22 - 01.05.22 |
Brawl Stars World Finals 2025
Brawl Stars World Finals 2025
$1 000 000
| 28.11.25 - 30.11.25 |
2024 Honor of Kings Championship
2024 Honor of Kings Championship
$1 000 000
| 12.10.24 - 27.10.24 |
Revenant Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Honor of Kings World Cup 2026
Honor of Kings World Cup 2026
PV: 777 965
| 30.07.26 - 08.08.26 |
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2026
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2026
PV: 728 713
| 06.05.26 - 21.06.26 |
ALGS: 2022 Split 2 Playoffs
ALGS: 2022 Split 2 Playoffs
PV: 676 653
| 29.04.22 - 01.05.22 |
Battlegrounds Mobile India Series 2026
Battlegrounds Mobile India Series 2026
PV: 577 685
| 05.02.26 - 29.03.26 |
BGMI Masters Series Season 5
BGMI Masters Series Season 5
PV: 489 477
| 10.08.26 - 06.09.26 |
Revenant Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Revenant Esports ?
Revenant Esports взяла участь у 166 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Revenant Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Revenant Esports - 265 143 Пік глядачів (Brawl Stars World Finals 2023).
Скільки заробляє Revenant Esports?
Чистий капітал Revenant Esports - це $74 344 призових грошей з турнірів.
З якої країни Revenant Esports?
Revenant Esports знаходиться в India
Скільки заробила Revenant Esports у 2026 році?
Revenant Esports заробила $140 172 у 2026 році на
1-й - Honor of Kings World Cup 2026
2-й - Battlegrounds Mobile India Series 2026
3-й - Battlegrounds Mobile India Pro Series 2026
4-й - Free Fire MAX India Cup 2026 Spring
5-й - BGMI Masters Series Season 5
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю Revenant Esports?
Топ-3 турніри за участю Revenant Esports:
Які найкращі ростери Revenant Esports?
Топ-3 Revenant Esports команд:
Яке місце займає Revenant Esports у світі?
Revenant Esports займає 599 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Revenant Esports?
Останній перехід у Revenant Esports був 22 вер 2026 Bidd в Revenant XSpark
Revenant Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CoD:M
LoLWR
CS2
New State Mobile
Free Fire
MLBB