Revenant Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$74 344
Sponsorlar
Revenant Esports Espor istatistikleri
2026
|
209 651
| |
2025
|
186 354
| |
2024
|
87 608
| |
2023
|
265 143
| |
2022
|
30 058
| |
2021
|
6 014
|
287
300th
2026
|
46
| |
2025
|
36
| |
2024
|
106
| |
2023
|
49
| |
2022
|
48
| |
2021
|
2
|
166
2026
|
26
| |
2025
|
26
| |
2024
|
43
| |
2023
|
45
| |
2022
|
29
| |
2021
|
3
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Revenant Esports31/70 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Valorant 43%
Honor of Kings 22%
Mobile Legends: Bang Bang 20%
Pokémon 9%
Brawl Stars 7%
Revenant Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
728 713
| $120 568
| |
650 073
| $12 979
| |
289 702
| $18 669
| |
265 143
| $57 000
| |
209 651
| $100 680
| |
84 559
| $40 100
| |
52 364
| $83 407
| |
30 058
| $15 000
| |
26 190
| $16 995
| |
25 927
| $15 075
| |
15 838
| $17 344
| |
10 452
| $6 111
| |
7 526
| $7 123
| |
6 014
| $42 700
| |
1 861
| $4 000
| |
526
| -
|
Revenant Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
RVN.XS
Revenant XSpark
| 15th
|
$800
|
25.10.26
| +35% 9168 Revenant Esports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
RXS
Revenant Xspark
| 2 |
$1 053
|
18.10.26
| +10% 8802 | |
|
RXS
Revenant XSpark
| 11th
|
$2 106
|
18.10.26
| +94% 4533 | |
|
RVN.XS
Revenant XSpark
| 7th
|
$3 913
|
27.09.26
| +46% 3608 | |
|
RVN.XS
Revenant XSpark
| 6th
|
-
|
18.09.26
| +74% 2068 | |
|
RXS
Revenant XSpark
| 10th
|
$1 904
|
06.09.26
| +46% 8019 | |
|
RVN.XS
Revenant XSpark
| 2 |
$1 670
|
25.08.26
| +39% 2528 | |
|
RXS
Revenant Xspark
| 15th
|
$80 000
|
08.08.26
| +96% 6217 | |
|
RXS
Revenant XSpark
| 4th
|
-
|
17.07.26
| -1% 2705 | |
|
RVN.XS
Revenant XSpark
| 12th
|
-
|
05.07.26
| -46% 5777 |
- 1
- ...
Revenant Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Revenant Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Honor of Kings World Cup 2026
Honor of Kings World Cup 2026
$3 000 000
| 30.07.26 - 08.08.26 |
Call of Duty Mobile World Championship 2021 East Finals
Call of Duty Mobile World Championship 2021 East Finals
$1 000 000
| 11.12.21 - 12.12.21 |
ALGS: 2022 Split 2 Playoffs
ALGS: 2022 Split 2 Playoffs
$1 000 000
| 29.04.22 - 01.05.22 |
Brawl Stars World Finals 2025
Brawl Stars World Finals 2025
$1 000 000
| 28.11.25 - 30.11.25 |
2024 Honor of Kings Championship
2024 Honor of Kings Championship
$1 000 000
| 12.10.24 - 27.10.24 |
Revenant Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Revenant Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Revenant Esports takımları?
Revenant Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 166 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Revenant Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Revenant Esports görüntüleme rekoru 265 143 Peak Viewers (Brawl Stars World Finals 2023).
Revenant Esports ne kadar kazanıyor?
Revenant Esports espor turnuvalarından $74 344 para ödülü kazandı.
Revenant Esports hangi ülkeden?
Revenant Esports India'da bulunuyor
Revenant Esports 2026'da ne kadar kazandı?
Revenant Esports 2026'da $144 131 kazandı
1. - Honor of Kings World Cup 2026 (Honor of Kings)
2. - Battlegrounds Mobile India Series 2026 (Battlegrounds Mobile India)
3. - Battlegrounds Mobile India Pro Series 2026 (Battlegrounds Mobile India)
4. - Free Fire MAX India Cup 2026 Spring (Free Fire)
5. - BGMI Masters Series Season 5 (Battlegrounds Mobile India)
ve diğer espor turnuvalarından.
Revenant Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Revenant Esports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Revenant Esports kavurma makineleri?
İlk 3 Revenant Esports ekipleri:
Revenant Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
Revenant Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 601 sırada yer alıyor
Revenant Esports'daki en son transfer nedir?
Revenant Esports'daki en son transfer 22 Eyl 2026 Kielvj'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
CANLI maçlar
Revenant Esports Son turnuvalar
En Son Oyuncu Transferleri
Revenant Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
CoD:M
LoLWR
CS2
New State Mobile
Free Fire
MLBB