Talon Esports
Статистика організації Talon Esports
Дата заснування
січень 1, 2017
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$4 947 083
Спонсори
Talon Esports Статистика кіберспорту
2026
|
125 094
| |
2025
|
1 489 004
| |
2024
|
1 817 309
| |
2023
|
1 302 016
| |
2022
|
1 013 396
| |
2021
|
1 793 506
| |
2020
|
1 414 486
| |
2019
|
120 826
| |
2018
|
28 140
| |
2017
|
11 060
|
1 561
22nd
2025
|
250
| |
2024
|
354
| |
2023
|
258
| |
2022
|
237
| |
2021
|
183
| |
2020
|
197
| |
2019
|
58
| |
2018
|
22
| |
2017
|
2
|
363
2026
|
1
| |
2025
|
49
| |
2024
|
80
| |
2023
|
35
| |
2022
|
29
| |
2021
|
18
| |
2020
|
21
| |
2019
|
9
| |
2018
|
3
| |
2017
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Talon Esports20/41 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Street Fighter 100%
Talon Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
1 817 309
|
$538 637
| |
713 507
|
$1 683 388
| |
595 909
|
$2 715 324
| |
566 077
|
$188 338
| |
142 364
|
-
| |
96 668
|
$156 564
| |
80 815
|
-
| |
39 379
|
$85 030
| |
19 724
|
$8 526
| |
9 884
|
$2 500
| |
5 005
|
-
| |
2 077
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
|
Talon Esports Стримери
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
mikotodota
Twitch
· Indonesian
|
5K
| |
Talon Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
25th
|
-
|
26.07.26
| +99% 6460 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Talon Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
49th
|
-
|
29.06.26
| -95% 1572 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
25th
|
-
|
03.05.26
| +41% 6800 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
5th
|
$2 500
|
29.03.26
| -35% 5227 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
37th
|
$1 500
|
13.03.26
| -81% 2967 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
9th
|
$115
|
12.02.26
| -64% 2558 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
13th
|
-
|
07.02.26
| +52% 1222 | |
|
PSG
PSG Talon
|
15th
|
$112 500
|
09.11.25
| +8% 9618 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
25th
|
-
|
02.11.25
| -25% 3876 | |
|
TLN
Talon Esports
|
6th
|
$7 644
|
26.10.25
| -35% 7992 |
- 1
- ...
Talon Esports Статистика віків Гравців
Talon Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
The International 2022
The International 2022
$18 930 775
| 15.10.22 - 30.10.22 |
Riyadh Masters 2023
Riyadh Masters 2023
$15 120 000
| 19.07.23 - 30.07.23 |
Honor of Kings International Championship 2023
Honor of Kings International Championship 2023
$10 000 000
| 29.11.23 - 30.12.23 |
2025 World Championship [Worlds 2025]
2025 World Championship [Worlds 2025]
$5 000 000
| 14.10.25 - 09.11.25 |
The International 2023
The International 2023
$3 287 253
| 12.10.23 - 30.10.23 |
Talon Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Talon Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Talon Esports ?
Talon Esports взяла участь у 363 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Talon Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Talon Esports - 1 817 309 Пік глядачів (2024 World Championship [Worlds 2024]).
Скільки заробляє Talon Esports?
Чистий капітал Talon Esports - це $4 947 083 призових грошей з турнірів.
З якої країни Talon Esports?
Talon Esports знаходиться в Hong Kong
Скільки заробила Talon Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Talon Esports.
Де купити мерч Talon Esports?
Офіційний мерч Talon Esports, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Talon Esports.
Які найкращі турніри за участю Talon Esports?
Топ-3 турніри за участю Talon Esports:
Які найкращі ростери Talon Esports?
Топ-3 Talon Esports команд:
Які найпопулярніші стримери Talon Esports?
Топ-3 Talon Esports стримерів:
1-й - mikotodota
Де купити джерсі або футболку Talon Esports?
Офіційні джерсі та футболки Talon Esports доступні в офіційному мерч-магазині Talon Esports.
Яке місце займає Talon Esports у світі?
Talon Esports займає 58 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Talon Esports?
Talon Esports Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(25.09.20)
Talon Esports Останні турніри
Talon Esports Гравці за країнами
Talon Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Clash Royale
Rainbow 6
Dota 2
LoLWR
Pokémon
PUBG Mobile
SF
HoK
Valorant