Talon Esports
Talon Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Ocak 1, 2017
Bölge
İnternet sitesi
Merch mağazası
new
Toplam Para Ödülü
$4 947 083
Sponsorlar
Talon Esports Espor istatistikleri
2026
|
125 094
| |
2025
|
1 489 004
| |
2024
|
1 817 309
| |
2023
|
1 302 016
| |
2022
|
1 013 396
| |
2021
|
1 793 506
| |
2020
|
1 414 486
| |
2019
|
120 826
| |
2018
|
28 140
| |
2017
|
11 060
|
1 561
22nd
2025
|
250
| |
2024
|
354
| |
2023
|
258
| |
2022
|
237
| |
2021
|
183
| |
2020
|
197
| |
2019
|
58
| |
2018
|
22
| |
2017
|
2
|
363
2026
|
1
| |
2025
|
49
| |
2024
|
80
| |
2023
|
35
| |
2022
|
29
| |
2021
|
18
| |
2020
|
21
| |
2019
|
9
| |
2018
|
3
| |
2017
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Talon Esports20/41 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Street Fighter 100%
Talon Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
1 817 309
|
$538 637
| |
713 507
|
$1 683 388
| |
595 909
|
$2 715 324
| |
566 077
|
$188 338
| |
142 364
|
-
| |
96 668
|
$156 564
| |
80 815
|
-
| |
39 379
|
$85 030
| |
19 724
|
$8 526
| |
9 884
|
$2 500
| |
5 005
|
-
| |
2 077
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
|
Talon Esports Flamalar
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
mikotodota
Twitch
· Indonesian
|
5K
| |
Talon Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
25th
|
-
|
26.07.26
| -34% 3315 Talon Esports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
49th
|
-
|
29.06.26
| +81% 9947 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
25th
|
-
|
03.05.26
| -59% 6236 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
5th
|
$2 500
|
29.03.26
| +96% 5100 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
37th
|
$1 500
|
13.03.26
| -85% 2119 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
9th
|
$115
|
12.02.26
| +29% 2584 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
13th
|
-
|
07.02.26
| -93% 4875 | |
|
PSG
PSG Talon
|
15th
|
$112 500
|
09.11.25
| +48% 2440 | |
|
HotDog29
Yeh Man Ho
|
25th
|
-
|
02.11.25
| +80% 5832 | |
|
TLN
Talon Esports
|
6th
|
$7 644
|
26.10.25
| +9% 6812 |
- 1
- ...
Talon Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Talon Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
The International 2022
The International 2022
$18 930 775
| 15.10.22 - 30.10.22 |
Riyadh Masters 2023
Riyadh Masters 2023
$15 120 000
| 19.07.23 - 30.07.23 |
Honor of Kings International Championship 2023
Honor of Kings International Championship 2023
$10 000 000
| 29.11.23 - 30.12.23 |
2025 World Championship [Worlds 2025]
2025 World Championship [Worlds 2025]
$5 000 000
| 14.10.25 - 09.11.25 |
The International 2023
The International 2023
$3 287 253
| 12.10.23 - 30.10.23 |
Talon Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Talon Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Talon Esports takımları?
Talon Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 363 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Talon Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Talon Esports görüntüleme rekoru 1 817 309 Peak Viewers (2024 World Championship [Worlds 2024]).
Talon Esports ne kadar kazanıyor?
Talon Esports net değeri $4 947 083 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Talon Esports hangi ülkeden?
Talon Esports Hong Kong'da bulunuyor
Talon Esports 2026'da ne kadar kazandı?
Talon Esports'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
Talon Esports merchi nereden satın alınır?
Resmi Talon Esports ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi Talon Esports mağazasından satın alabilirsiniz.
Talon Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Talon Esports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Talon Esports kavurma makineleri?
İlk 3 Talon Esports ekipleri:
En popüler Talon Esports yayıncıları kimlerdir?
En iyi 3 Talon Esports yayıncıları:
1. - mikotodota
Talon Esports forma veya tişörtünü nereden satın alabilirim?
Resmi Talon Esports formaları ve tişörtleri resmi Talon Esports merch mağazasında mevcuttur.
Talon Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
Talon Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 58 sırada yer alıyor
Talon Esports'daki en son transfer nedir?
Talon Esports Başarılar
1,000,000 Peak Viewers
(25.09.20)
Talon Esports Son turnuvalar
Talon Esports Ülkelere göre oyuncular
Talon Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
Clash Royale
Rainbow 6
Dota 2
LoLWR
Pokémon
PUBG Mobile
SF
HoK
Valorant