Статистика організації Victory Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$13 209
Спонсори
Victory Esports Статистика кіберспорту
2024
|
3 008
| |
2023
|
381
|
32
961st
2024
|
29
| |
2023
|
3
|
22
2026
|
3
| |
2025
|
2
| |
2024
|
18
| |
2023
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Victory Esports1/15 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Victory Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
41 042
|
$3 000
| |
28 146
|
$648
| |
3 008
|
$6 661
| |
416
|
-
| |
381
|
-
|
Victory Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Victory
Victory Esports
|
10th
|
$3 000
|
06.06.26
| +78% 4652 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Victory Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Victory
Victory Esports
|
11th
|
-
|
31.05.26
| -63% 1031 | |
|
Victory
Victory Esports
|
105th
|
$300
|
05.04.26
| +12% 7236 | |
|
Victory
Victory Esports
|
6th
|
$648
|
13.09.25
| +6% 2551 | |
|
Victory
Victory Esports
|
5th
|
-
|
05.11.24
| -75% 7725 | |
|
Victory
Victory Esports
| 3 |
$2 662
|
18.10.24
| -19% 8338 | |
|
Victory
Victory Esports
|
7th
|
-
|
17.10.24
| -32% 3998 | |
|
Victory
Victory Esports
|
5th
|
-
|
30.09.24
| +32% 6321 | |
|
Victory
Victory Esports
|
7th
|
-
|
10.09.24
| +69% 1329 | |
|
Victory
Victory Esports
|
14th
|
-
|
31.08.24
| -36% 5595 |
- 1
Victory Esports Статистика віків Гравців
Victory Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
$136 800
| 27.03.26 - 05.04.26 |
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
$126 500
| 04.04.26 - 06.06.26 |
RLCS 2024 - Major 2: MENA Open Qualifier 6
RLCS 2024 - Major 2: MENA Open Qualifier 6
$51 000
| 17.05.24 - 25.05.24 |
Saudi eLeague 2024: Major 1
Saudi eLeague 2024: Major 1
$39 986
| 30.03.24 - 20.04.24 |
Saudi eLeague 2023: Season 1
Saudi eLeague 2023: Season 1
$29 336
| 27.04.23 - 09.05.23 |
Victory Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
PV: 87 059
| 27.03.26 - 05.04.26 |
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
PV: 41 042
| 04.04.26 - 06.06.26 |
PUBGM Summer Cup
PUBGM Summer Cup
PV: 28 146
| 26.09.25 - 27.09.25 |
PUBG Mobile National Championship Iraq Fall 2025
PUBG Mobile National Championship Iraq Fall 2025
PV: 11 626
| 11.09.25 - 13.09.25 |
Saudi eLeague 2024 - Major 3 Final
Saudi eLeague 2024 - Major 3 Final
PV: 4 738
| 28.09.24 - 30.09.24 |
Victory Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Victory Esports ?
Victory Esports взяла участь у 22 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Victory Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Victory Esports - 3 008 Пік глядачів (Saudi eLeague 2024 Major 1).
Скільки заробляє Victory Esports?
Чистий капітал Victory Esports - це $13 209 призових грошей з турнірів.
З якої країни Victory Esports?
Victory Esports знаходиться в Saudi Arabia
Скільки заробила Victory Esports у 2026 році?
Victory Esports заробила $3 300 у 2026 році на
1-й - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
2-й - ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
3-й - Dream Ez Cup #1
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю Victory Esports?
Топ-3 турніри за участю Victory Esports:
Які найкращі ростери Victory Esports?
Топ-3 Victory Esports команд:
Яке місце займає Victory Esports у світі?
Victory Esports займає 903 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Victory Esports?
Останній перехід у Victory Esports був 01 сер 2026 Kisanss в Вільний агент
Victory Esports Останні турніри
Victory Esports Гравці за країнами
Victory Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
LoL
PUBG Mobile
Apex