Victory Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$13 209
Sponsorlar
Victory Esports Espor istatistikleri
2024
|
3 008
| |
2023
|
381
|
32
963rd
2024
|
29
| |
2023
|
3
|
22
2026
|
3
| |
2025
|
2
| |
2024
|
18
| |
2023
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Victory Esports1/15 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Victory Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
41 042
|
$3 000
| |
28 146
|
$648
| |
3 008
|
$6 661
| |
416
|
-
| |
381
|
-
|
Victory Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Victory
Victory Esports
|
10th
|
$3 000
|
06.06.26
| -28% 7861 Victory Esports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
Victory
Victory Esports
|
11th
|
-
|
31.05.26
| +52% 3160 | |
|
Victory
Victory Esports
|
105th
|
$300
|
05.04.26
| -75% 3811 | |
|
Victory
Victory Esports
|
6th
|
$648
|
13.09.25
| +34% 1715 | |
|
Victory
Victory Esports
|
5th
|
-
|
05.11.24
| +85% 5627 | |
|
Victory
Victory Esports
| 3 |
$2 662
|
18.10.24
| +94% 9070 | |
|
Victory
Victory Esports
|
7th
|
-
|
17.10.24
| +3% 8526 | |
|
Victory
Victory Esports
|
5th
|
-
|
30.09.24
| +35% 2852 | |
|
Victory
Victory Esports
|
7th
|
-
|
10.09.24
| -85% 7208 | |
|
Victory
Victory Esports
|
14th
|
-
|
31.08.24
| +26% 1362 |
- 1
Victory Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Victory Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
$136 800
| 27.03.26 - 05.04.26 |
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
$126 500
| 04.04.26 - 06.06.26 |
RLCS 2024 - Major 2: MENA Open Qualifier 6
RLCS 2024 - Major 2: MENA Open Qualifier 6
$51 000
| 17.05.24 - 25.05.24 |
Saudi eLeague 2024: Major 1
Saudi eLeague 2024: Major 1
$39 986
| 30.03.24 - 20.04.24 |
Saudi eLeague 2023: Season 1
Saudi eLeague 2023: Season 1
$29 336
| 27.04.23 - 09.05.23 |
Victory Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
PV: 87 059
| 27.03.26 - 05.04.26 |
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
PV: 41 042
| 04.04.26 - 06.06.26 |
PUBGM Summer Cup
PUBGM Summer Cup
PV: 28 146
| 26.09.25 - 27.09.25 |
PUBG Mobile National Championship Iraq Fall 2025
PUBG Mobile National Championship Iraq Fall 2025
PV: 11 626
| 11.09.25 - 13.09.25 |
Saudi eLeague 2024 - Major 3 Final
Saudi eLeague 2024 - Major 3 Final
PV: 4 738
| 28.09.24 - 30.09.24 |
Victory Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Victory Esports takımları?
Victory Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 22 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Victory Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Victory Esports görüntüleme rekoru 3 008 Peak Viewers (Saudi eLeague 2024 Major 1).
Victory Esports ne kadar kazanıyor?
Victory Esports net değeri $13 209 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Victory Esports hangi ülkeden?
Victory Esports Saudi Arabia'da bulunuyor
Victory Esports 2026'da ne kadar kazandı?
Victory Esports 2026'da $3 300 kazandı
1. - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
2. - ALGS: 2026 Split 1 Pro League - APAC South
3. - Dream Ez Cup #1
ve diğer espor turnuvalarından.
Victory Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Victory Esports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Victory Esports kavurma makineleri?
İlk 3 Victory Esports ekipleri:
Victory Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
Victory Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 903 sırada yer alıyor
Victory Esports'daki en son transfer nedir?
Victory Esports'daki en son transfer 01 Ağu 2026 Kisanss'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Victory Esports Son turnuvalar
Victory Esports Ülkelere göre oyuncular
Victory Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
LoL
PUBG Mobile
Apex