Eternal Premium (CS2)
Статистика команди Eternal Premium CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$1 000
Спонсори
Eternal Premium (CS2) нові Статистика глядачів
7788
Неактивний
2826
Неактивний
11
7
4 806thOnline
86%
Offline
14%
Eternal Premium (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 2
- Перемоги 1
- Поразки 1
- Нічиї 0
Eternal Premium (CS2) Склад команди
Хронологія складу
Eternal Premium (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
7th
|
-
|
04.10.26
| +90% 1482 Неактивний | |
9th
|
-
|
27.09.26
| +99% 8991 | |
21st
|
-
|
24.07.26
| -6% 7287 | |
13th
|
-
|
05.04.26
| -29% 8501 | |
33rd
|
-
|
17.01.26
| +87% 5560 | |
3 |
$1 000
|
27.09.25
| -87% 7164 |
Eternal Premium (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
European Pro League Series 8
European Pro League Series 8
$20 000
| 06.07.26 - 24.07.26 |
Exort Series #24
Exort Series #24
$10 000
| 16.03.26 - 05.04.26 |
F2F Season RCCUP
F2F Season RCCUP
$5 250
| 27.09.25 |
GLuck Yungstar 2026: Series #1
GLuck Yungstar 2026: Series #1
$5 000
| 22.05.26 - 23.05.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #7
CCT Europe 2026 Challengers #7
$5 000
| 26.09.26 - 04.10.26 |
Eternal Premium (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Intel Extreme Masters Rio 2026: Global Open Qualifier
Intel Extreme Masters Rio 2026: Global Open Qualifier
78 285
| 16.01.26 - 17.01.26 |
European Pro League Series 8
European Pro League Series 8
33 626
| 06.07.26 - 24.07.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #7
CCT Europe 2026 Challengers #7
5 121
| 26.09.26 - 04.10.26 |
CCT Europe 2026 Series #10 Play-In
CCT Europe 2026 Series #10 Play-In
826
| 22.09.26 - 27.09.26 |
Exort Series #24
Exort Series #24
446
| 16.03.26 - 05.04.26 |
Eternal Premium (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Eternal Premium CS2?
Команда Eternal Premium по Counter-Strike брала участь у 7 турнірах.
Який глядацький рекорд Eternal Premium CS2?
Рекорд по глядачах команди Eternal Premium по Counter-Strike складає 5 121 пік глядачів (CCT Europe 2026 Challengers #7).
Скільки заробила Eternal Premium CS2?
Команда Eternal Premium Counter-Strike заробила загалом $1 000 призових з турнірів по CS2.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у Eternal Premium CS2?
На даний момент у Eternal Premium Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Eternal Premium по CS2?
Топ 3 турніри за участю Eternal Premium Counter-Strike:
- 1-й - European Pro League Series 8
- 2-й - Exort Series #24
- 3-й - F2F Season RCCUP
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда Eternal Premium у глобальному рейтингу популярності?
Команда Eternal Premium займає 15285 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Eternal Premium (CS2) Поточні турніри
Останні матчі
Eternal.P
MayBe
Eternal.P
MS
Eternal.P
Morrow
Eternal.P
Eternal.P
TS.A Неактивний
Стежте за командою Eternal Premium
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.