Eternal Premium (CS2)
Eternal Premium CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$1 000
Sponsorlar
Eternal Premium (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
9699
Inativo
9783
Inativo
11
7
4 631stOnline
86%
Offline
14%
Eternal Premium (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 2
- Kazanılan Maçlar 1
- Kaybedilen Maçlar 1
- Beraberlikler 0
Eternal Premium (CS2) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Eternal Premium (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
7th
|
-
|
04.10.26
| +15% 9938 Inativo | |
9th
|
-
|
27.09.26
| -82% 1234 | |
21st
|
-
|
24.07.26
| -3% 2019 | |
13th
|
-
|
05.04.26
| +47% 9637 | |
33rd
|
-
|
17.01.26
| +38% 2902 | |
3 |
$1 000
|
27.09.25
| +56% 5056 |
Eternal Premium (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
European Pro League Series 8
European Pro League Series 8
$20 000
| 06.07.26 - 24.07.26 |
Exort Series #24
Exort Series #24
$10 000
| 16.03.26 - 05.04.26 |
F2F Season RCCUP
F2F Season RCCUP
$5 250
| 27.09.25 |
GLuck Yungstar 2026: Series #1
GLuck Yungstar 2026: Series #1
$5 000
| 22.05.26 - 23.05.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #7
CCT Europe 2026 Challengers #7
$5 000
| 26.09.26 - 04.10.26 |
Eternal Premium (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Intel Extreme Masters Rio 2026: Global Open Qualifier
Intel Extreme Masters Rio 2026: Global Open Qualifier
78 285
| 16.01.26 - 17.01.26 |
European Pro League Series 8
European Pro League Series 8
33 626
| 06.07.26 - 24.07.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #7
CCT Europe 2026 Challengers #7
5 121
| 26.09.26 - 04.10.26 |
CCT Europe 2026 Series #10 Play-In
CCT Europe 2026 Series #10 Play-In
826
| 22.09.26 - 27.09.26 |
Exort Series #24
Exort Series #24
446
| 16.03.26 - 05.04.26 |
Eternal Premium (CS2) Takım SSS
Eternal Premium CS2 takımının kaç turnuvada oynadı?
Eternal Premium Counter-Strike takımının 7 turnuvaya katıldı.
Eternal Premium CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
Eternal Premium Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 5 121 Peak Viewers (CCT Europe 2026 Challengers #7).
Eternal Premium CS2 takımının kazancı ne kadar?
Eternal Premium Counter-Strike team net değeri, CS2 turnuvalarından elde edilen $1 000 para ödülüdür.
Eternal Premium'in CS2 kadrosu nedir?
Şu anda Eternal Premium Counter-Strike takım oyuncuları hakkında bilgimiz yok.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Eternal Premium CS2 takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda Eternal Premium Counter-Strike takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
Eternal Premium CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Eternal Premium Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
Eternal Premium CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Eternal Premium Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - European Pro League Series 8
- 2. - Exort Series #24
- 3. - F2F Season RCCUP
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
Eternal Premium takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Eternal Premium takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 15273. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Eternal Premium (CS2) Güncel turnuvalar
Son maçlar
Eternal.P
MayBe
Eternal.P
MS
Eternal.P
Morrow
Eternal.P
Eternal.P
TS.A Inativo
Eternal Premium Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.