X13 (CS2)
X13 (CS2) нові Статистика глядачів
5
5 952ndOnline
0%
Offline
0%
X13 (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
X13 (CS2) Склад команди
Хронологія складу
X13 (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
7 576
|
1 965
|
7 933
|
6 336
|
| 2 | Spanish |
4 432
|
4 090
|
6 203
|
9 663
|
| 3 | Others |
3 696
|
4 828
|
2 443
|
5 138
|
| 4 | Total |
2 510
|
6 522
|
4 511
|
4 556
|
X13 (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
9 329
|
3 951
|
8 950
|
2 363
|
| 2 | Youtube |
6 197
|
2 280
|
9 306
|
7 148
|
| 3 |
3 264
|
5 635
|
5 153
|
9 769
| |
| 4 | Total |
6 885
|
1 355
|
2 005
|
5 651
|
X13 (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
20th
|
-
|
26.03.23
| ||
20th
|
-
|
12.12.22
| -65% 4406 | |
9th
|
-
|
28.11.22
| -16% 6557 | |
9th
|
-
|
04.10.21
| -84% 6145 |
X13 (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
CCT North America Series #2
CCT North America Series #2
$25 000
| 25.11.22 - 12.12.22 |
CCT North America Series #4
CCT North America Series #4
$25 000
| 07.03.23 - 26.03.23 |
ESEA Cash Cup: North America - Autumn 2022 #4
ESEA Cash Cup: North America - Autumn 2022 #4
$15 000
| 26.11.22 - 28.11.22 |
ESEA Cash Cup: North America - Winter 2023 #3
ESEA Cash Cup: North America - Winter 2023 #3
$15 000
| 19.02.23 - 20.02.23 |
SteelSeries Prime Cup 2021 North America
SteelSeries Prime Cup 2021 North America
$10 000
| 01.10.21 - 04.10.21 |
X13 (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
CCT North America Series #2
CCT North America Series #2
10 170
| 25.11.22 - 12.12.22 |
ESEA Cash Cup: North America - Autumn 2022 #4
ESEA Cash Cup: North America - Autumn 2022 #4
8 221
| 26.11.22 - 28.11.22 |
CCT North America Series #4
CCT North America Series #4
1 721
| 07.03.23 - 26.03.23 |
SteelSeries Prime Cup 2021 North America
SteelSeries Prime Cup 2021 North America
689
| 01.10.21 - 04.10.21 |
ESEA Cash Cup: North America - Winter 2023 #3
ESEA Cash Cup: North America - Winter 2023 #3
357
| 19.02.23 - 20.02.23 |
X13 (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда X13 CS2?
Команда X13 по Counter-Strike брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд X13 CS2?
Рекорд по глядачах команди X13 по Counter-Strike складає пік глядачів ().
Скільки заробила X13 CS2?
Наразі у нас немає інформації про доходи X13.
Хто входить до складу CS2 команди X13?
Основний склад X13 Counter-Strike:
- seziwana
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном X13 CS2?
На даний момент немає інформації про капітана X13 Counter-Strike.
Які найближчі матчі у X13 CS2?
На даний момент у X13 Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда X13 по CS2?
Топ 3 турніри за участю X13 Counter-Strike:
- 1-й - CCT North America Series #2
- 2-й - CCT North America Series #4
- 3-й - ESEA Cash Cup: North America - Autumn 2022 #4
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда X13 у глобальному рейтингу популярності?
Команда X13 займає 30249 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Стежте за командою X13
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
X13
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
RL
X13 White