BRAVE Esports (RL)
Статистика команди BRAVE Esports RL
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$3 000
Спонсори
BRAVE Esports (RL) нові Статистика глядачів
11
2 814thOnline
91%
Offline
9%
BRAVE Esports (RL) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
BRAVE Esports (RL) Склад команди
BRAVE Esports (RL) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 5 757
| 8 703
| 6 332
| 4 969
|
| 2 | Spanish | 8 238
| 4 508
| 6 602
| 1 085
|
| 3 | Others | 4 005
| 5 573
| 2 045
| 4 947
|
| 4 | Total | 7 354
| 1 477
| 8 535
| 3 066
|
BRAVE Esports (RL) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 1 794
| 7 372
| 4 403
| 3 075
|
| 2 | Youtube | 4 365
| 2 641
| 6 426
| 5 098
|
| 3 | 3 325
| 1 230
| 6 329
| 3 205
| |
| 4 | Total | 8 039
| 5 249
| 7 966
| 3 723
|
BRAVE Esports (RL) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
105th
|
$300
|
26.04.26
| +78% 5320 Шукаєте дані про перегляди для BRAVE Esports? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
57th
|
$450
|
01.02.26
| +30% 3109 | |
57th
|
$450
|
18.01.26
| +63% 8174 | |
65th
|
$300
|
05.12.25
| -85% 1935 | |
41st
|
$450
|
01.06.25
| +71% 6932 | |
57th
|
$450
|
18.05.25
| +11% 8624 | |
65th
|
$300
|
04.05.25
| -5% 8507 | |
49th
|
$400
|
09.03.25
| +82% 8229 | |
65th
|
$300
|
11.02.24
| +67% 9890 |
BRAVE Esports (RL) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 2
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 2
$136 800
| 09.01.26 - 18.01.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
$136 800
| 23.01.26 - 01.02.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
$136 800
| 03.04.26 - 12.04.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 6
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 6
$136 800
| 17.04.26 - 26.04.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
$133 200
| 14.11.25 - 05.12.25 |
BRAVE Esports (RL) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 1
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 1
413 177
| 02.02.24 - 11.02.24 |
RLCS 2025 - Raleigh Major: EU Open 4
RLCS 2025 - Raleigh Major: EU Open 4
231 153
| 25.04.25 - 04.05.25 |
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
201 637
| 23.01.26 - 01.02.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
179 428
| 03.04.26 - 12.04.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
175 162
| 14.11.25 - 05.12.25 |
BRAVE Esports (RL) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда BRAVE Esports RL?
Команда BRAVE Esports по Rocket League брала участь у 11 турнірах.
Скільки заробила BRAVE Esports RL?
Команда BRAVE Esports Rocket League заробила загалом $3 000 призових з турнірів по RL.
Хто входить до складу RL команди BRAVE Esports?
Основний склад BRAVE Esports Rocket League:
- R6Fighter
- nac10
- Serve
- 2fst
- Kyro
- ensee.
- Frantic
- Silenzz
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у BRAVE Esports RL?
На даний момент у BRAVE Esports Rocket League немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда BRAVE Esports по RL?
Топ 3 турніри за участю BRAVE Esports Rocket League:
- 1-й - RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 2
- 2-й - RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
- 3-й - RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда BRAVE Esports у глобальному рейтингу популярності?
Команда BRAVE Esports займає 33764 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Стежте за командою BRAVE Esports
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
BRAVE Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним