BRAVE Esports (RL)
BRAVE Esports RL Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$3 000
Sponsorlar
BRAVE Esports (RL) yeni İzleyici İstatistikleri
11
2 753rdOnline
91%
Offline
9%
BRAVE Esports (RL) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar N/A
- Kazanılan Maçlar 0
- Kaybedilen Maçlar 0
- Beraberlikler 0
Win
Rekor galibiyet serisi
-
Lose
Rekor galibiyet serisi
-
Karşı en çok oynanan rakip
Karşı en çok kazanılan rakip
BRAVE Esports (RL) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
BRAVE Esports (RL) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
9 678
|
6 663
|
5 945
|
1 131
|
| 2 | Spanish |
9 526
|
1 799
|
8 800
|
2 041
|
| 3 | Others |
2 951
|
9 275
|
2 707
|
4 281
|
| 4 | Total |
5 916
|
5 424
|
5 883
|
2 814
|
BRAVE Esports (RL) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
4 814
|
6 452
|
8 499
|
3 757
|
| 2 | Youtube |
6 433
|
8 879
|
8 896
|
5 400
|
| 3 |
4 011
|
6 445
|
3 780
|
1 911
| |
| 4 | Total |
5 999
|
8 470
|
1 032
|
2 492
|
BRAVE Esports (RL) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
105th
|
$300
|
26.04.26
| +35% 2490 BRAVE Esports izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
57th
|
$450
|
01.02.26
| -48% 6371 | |
57th
|
$450
|
18.01.26
| +26% 6202 | |
65th
|
$300
|
05.12.25
| -20% 3522 | |
41st
|
$450
|
01.06.25
| -71% 2165 | |
57th
|
$450
|
18.05.25
| -41% 5136 | |
65th
|
$300
|
04.05.25
| +33% 6372 | |
49th
|
$400
|
09.03.25
| -46% 7306 | |
65th
|
$300
|
11.02.24
| -52% 7933 |
BRAVE Esports (RL) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 2
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 2
$136 800
| 09.01.26 - 18.01.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
$136 800
| 23.01.26 - 01.02.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
$136 800
| 03.04.26 - 12.04.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 6
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 6
$136 800
| 17.04.26 - 26.04.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
$133 200
| 14.11.25 - 05.12.25 |
BRAVE Esports (RL) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 1
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 1
413 177
| 02.02.24 - 11.02.24 |
RLCS 2025 - Raleigh Major: EU Open 4
RLCS 2025 - Raleigh Major: EU Open 4
231 153
| 25.04.25 - 04.05.25 |
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
201 637
| 23.01.26 - 01.02.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
179 428
| 03.04.26 - 12.04.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
175 162
| 14.11.25 - 05.12.25 |
BRAVE Esports (RL) Takım SSS
BRAVE Esports RL takımının kaç turnuvada oynadı?
BRAVE Esports Rocket League takımının 11 turnuvaya katıldı.
BRAVE Esports RL takımının izleyici rekoru nedir?
BRAVE Esports Rocket League takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru Peak Viewers ().
BRAVE Esports RL takımının kazancı ne kadar?
BRAVE Esports Rocket League team net değeri, RL turnuvalarından elde edilen $3 000 para ödülüdür.
BRAVE Esports'in RL kadrosu nedir?
BRAVE Esports Rocket League takımının ana kadrosu şöyledir:
- R6Fighter
- nac10
- Serve
- 2fst
- Kyro
- ensee.
- Frantic
- Kyro
- ensee.
- Silenzz
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
BRAVE Esports RL takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda BRAVE Esports Rocket League takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
BRAVE Esports RL takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda BRAVE Esports Rocket League team programında yaklaşan bir maç yok.
BRAVE Esports RL takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
BRAVE Esports Rocket League takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 2
- 2. - RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 3
- 3. - RLCS 2026 - Paris Major: EU Open 5
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
BRAVE Esports takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
BRAVE Esports takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 27923. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
BRAVE Esports Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
BRAVE Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun