Iron Blood Gaming
Iron Blood Gaming Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$45 114
Sponsorlar
Iron Blood Gaming Espor istatistikleri
2022
|
4 097
|
5
1 240th
2022
|
5
|
21
2024
|
2
| |
2023
|
14
| |
2022
|
8
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Organizasyon kapalı
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Organizasyon kapalı
Iron Blood Gaming Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
596 014
|
$43 015
| |
4 097
|
$2 500
| |
2 717
|
$100 000
|
Organizasyon kapalı
Iron Blood Gaming Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
IBG
Iron Blood Gaming
|
8th
|
-
|
30.01.24
| +11% 3929 Organizasyon kapalı | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
| 3 |
$420
|
27.12.23
| +19% 8533 | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
|
14th
|
-
|
30.11.23
| -89% 8948 | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
| 1 |
$694
|
08.10.23
| +76% 1051 | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
|
10th
|
$40 000
|
10.09.23
| -33% 4716 | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
| 2 |
-
|
19.07.23
| +75% 2892 | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
|
6th
|
-
|
26.06.23
| +4% 9949 | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
|
14th
|
-
|
16.06.23
| +67% 8206 | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
|
8th
|
-
|
19.05.23
| +87% 9918 | |
|
IBG
Iron Blood Gaming
|
14th
|
$1 500
|
29.04.23
| +83% 7184 |
- 1
Iron Blood Gaming Oyuncular Yaş İstatistikleri
Iron Blood Gaming Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
ALGS: 2023 Championship
ALGS: 2023 Championship
$2 000 000
| 06.09.23 - 10.09.23 |
ALGS: 2023 Split 1 Playoffs
ALGS: 2023 Split 1 Playoffs
$1 000 000
| 02.02.23 - 05.02.23 |
Call of Duty Challengers 2022 Finals
Call of Duty Challengers 2022 Finals
$250 000
| 05.08.22 - 07.08.22 |
ALGS: 2024 Split 1 Pro League - APAC South
ALGS: 2024 Split 1 Pro League - APAC South
$125 000
| 20.01.24 - 10.03.24 |
ALGS: 2023 Split 2 Pro League - APAC South
ALGS: 2023 Split 2 Pro League - APAC South
$62 500
| 11.03.23 - 29.04.23 |
Iron Blood Gaming Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
ALGS: 2023 Championship
ALGS: 2023 Championship
PV: 596 014
| 06.09.23 - 10.09.23 |
ALGS: 2023 Split 1 Playoffs
ALGS: 2023 Split 1 Playoffs
PV: 543 650
| 02.02.23 - 05.02.23 |
ALGS: 2024 Split 1 Pro League - APAC South
ALGS: 2024 Split 1 Pro League - APAC South
PV: 36 909
| 20.01.24 - 10.03.24 |
FFL - REBOOT #2
FFL - REBOOT #2
PV: 33 767
| 09.01.24 - 30.01.24 |
FFL - REBOOT #1
FFL - REBOOT #1
PV: 30 606
| 05.12.23 - 27.12.23 |
Iron Blood Gaming Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Iron Blood Gaming takımları?
Iron Blood Gaming, çeşitli espor disiplinlerinde 21 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Iron Blood Gaming izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Iron Blood Gaming görüntüleme rekoru 4 097 Peak Viewers (ESEA Cash Cup: North America - Summer 2022 #6).
Iron Blood Gaming ne kadar kazanıyor?
Iron Blood Gaming net değeri $45 114 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Iron Blood Gaming hangi ülkeden?
Iron Blood Gaming United States'da bulunuyor
Iron Blood Gaming 2026'da ne kadar kazandı?
Iron Blood Gaming'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
Iron Blood Gaming ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Iron Blood Gaming ile en iyi 3 turnuva:
Iron Blood Gaming dünya sıralamasında kaçıncı?
Iron Blood Gaming, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 695 sırada yer alıyor
Iron Blood Gaming'daki en son transfer nedir?
Iron Blood Gaming'daki en son transfer 14 Şub 2024 Z1CKKY'ın Tom Yum Kung'a gitmesiydi
Organization