Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$9 665
Sponsorlar
BeFive Espor istatistikleri
|
2026
|
879
|
|
|
2025
|
1 920
|
|
|
2024
|
7 303
|
65
737th|
2026
|
3
|
|
|
2025
|
14
|
|
|
2024
|
48
|
12
|
2026
|
1
|
|
|
2025
|
4
|
|
|
2024
|
7
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
BeFive2/3 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
League of Legends
100%
BeFive Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
7 303
|
$9 665
|
BeFive Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
B5
BeFive Esports
|
5th
|
-
|
06.03.26
|
-27%
8615
BeFive İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
B5
BeFive Esports
|
7th
|
-
|
24.08.25
|
+6%
2874
|
|
|
B5
BeFive Esports
|
5th
|
-
|
29.05.25
|
+57%
9443
|
|
|
B5
BeFive Esports
|
2
|
$3 171
|
09.03.25
|
-63%
7244
|
|
|
B5
BeFive Esports
|
4th
|
-
|
13.02.25
|
-28%
1967
|
|
|
B5
BeFive Esports
|
15th
|
-
|
17.11.24
|
-23%
5057
|
|
|
B5
BeFive Esports
|
5th
|
-
|
10.11.24
|
-46%
1621
|
|
|
B5
BeFive Esports
|
2
|
-
|
31.10.24
|
-63%
9620
|
|
|
B5
BeFive Esports
|
45th
|
-
|
30.08.24
|
-79%
8396
|
|
|
B5
BeFive Esports
|
3
|
$1 618
|
17.07.24
|
+70%
9319
|
- 1
BeFive Oyuncular Yaş İstatistikleri
BeFive Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
$162 000
|
31.07.24 - 30.08.24 |
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
$80 000
|
15.04.24 - 28.04.24 |
T-esports Championship Season 3
T-esports Championship Season 3
$33 500
|
23.09.24 - 17.11.24 |
Esports Balkan League Season 15
Esports Balkan League Season 15
$10 875
|
23.05.24 - 17.07.24 |
Esports Balkan League Season 14
Esports Balkan League Season 14
$10 840
|
31.01.24 - 05.04.24 |
BeFive Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
PV: 152 999
|
15.04.24 - 28.04.24 |
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
PV: 131 326
|
31.07.24 - 30.08.24 |
T-esports Championship Season 3
T-esports Championship Season 3
PV: 6 926
|
23.09.24 - 17.11.24 |
Esports Balkan League Season 14
Esports Balkan League Season 14
PV: 4 930
|
31.01.24 - 05.04.24 |
Esports Balkan League Season 15
Esports Balkan League Season 15
PV: 2 869
|
23.05.24 - 17.07.24 |
BeFive Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı BeFive takımları?
BeFive, çeşitli espor disiplinlerinde 12 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir BeFive izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların BeFive görüntüleme rekoru 7 303 Peak Viewers (EMEA Masters Spring 2024).
-
BeFive ne kadar kazanıyor?
BeFive net değeri $9 665 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
BeFive hangi ülkeden?
BeFive Serbia'da bulunuyor
-
BeFive 2026'da ne kadar kazandı?
BeFive'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
BeFive ile en iyi turnuvalar hangileridir?
BeFive ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir BeFive kavurma makineleri?
İlk 3 BeFive ekipleri:
-
BeFive dünya sıralamasında kaçıncı?
BeFive, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 912 sırada yer alıyor
-
BeFive'daki en son transfer nedir?
BeFive'daki en son transfer 15 Apr 2026 DoubleAiM'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
CANLI maçlar
BeFive Son turnuvalar
BeFive
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
LoL