CFU Gaming
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
Cambodia
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$192 500
Sponsorlar
CFU Gaming Espor istatistikleri
|
2026
|
1 109 206
|
|
|
2025
|
1 287 863
|
|
|
2024
|
1 474 884
|
|
|
2023
|
127 440
|
121
547th|
2026
|
14
|
|
|
2025
|
29
|
|
|
2024
|
49
|
|
|
2023
|
29
|
16
|
2026
|
2
|
|
|
2025
|
6
|
|
|
2024
|
9
|
|
|
2023
|
5
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
CFU Gaming4/13 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Mobile Legends: Bang Bang
100%
CFU Gaming Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
1 474 884
|
$184 800
|
|
|
114 009
|
$30 926
|
|
|
-
|
-
|
CFU Gaming Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
CFU
CFU Gaming
|
9th
|
$20 000
|
25.01.26
|
-99%
5127
CFU Gaming İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
CFU
CFU Gaming
|
1
|
$16 000
|
16.11.25
|
-66%
4543
|
|
|
CFU
CFU Gaming
|
9th
|
$66 000
|
02.08.25
|
+28%
2277
|
|
|
CFU.S
CFU Serendipity
|
13th
|
$10 000
|
19.07.25
|
+1%
7139
|
|
|
CFU
CFU Gaming
|
1
|
$6 000
|
06.07.25
|
-33%
4112
|
|
|
CFU.S
CFU Serendipity
|
13th
|
-
|
04.06.25
|
-78%
3502
|
|
|
CFU
CFU Gaming
|
1
|
$16 000
|
11.05.25
|
+29%
8077
|
|
|
CFU
CFU Gaming
|
9th
|
$20 000
|
15.12.24
|
-27%
2719
|
|
|
CFU
CFU Gaming
|
17th
|
-
|
10.11.24
|
+22%
2105
|
|
|
CFU
CFU Gaming
|
1
|
$16 000
|
20.10.24
|
-66%
8667
|
- 1
CFU Gaming Oyuncular Yaş İstatistikleri
CFU Gaming Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
MLBB Mid Season Cup 2025
MLBB Mid Season Cup 2025
$3 010 000
|
10.07.25 - 02.08.25 |
M6 World Championship
M6 World Championship
$1 000 000
|
21.11.24 - 15.12.24 |
M7 World Championship
M7 World Championship
$1 000 000
|
03.01.26 - 25.01.26 |
MLBB Women's Invitational 2024
MLBB Women's Invitational 2024
$550 000
|
24.07.24 - 27.07.24 |
EWC x MLBB Women's Invitational 2025
EWC x MLBB Women's Invitational 2025
$500 000
|
15.07.25 - 19.07.25 |
CFU Gaming Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
M7 World Championship
M7 World Championship
PV: 5 680 511
|
03.01.26 - 25.01.26 |
M6 World Championship
M6 World Championship
PV: 4 129 026
|
21.11.24 - 15.12.24 |
MLBB Mid Season Cup 2025
MLBB Mid Season Cup 2025
PV: 3 069 302
|
10.07.25 - 02.08.25 |
Snapdragon Pro Series Season 6 APAC - Open Finals
Snapdragon Pro Series Season 6 APAC - Open Finals
PV: 886 224
|
04.11.24 - 10.11.24 |
Snapdragon Pro Series Season 3 SEA - Challenge Season
Snapdragon Pro Series Season 3 SEA - Challenge Season
PV: 673 492
|
24.06.23 - 02.07.23 |
CFU Gaming Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı CFU Gaming takımları?
CFU Gaming, çeşitli espor disiplinlerinde 16 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir CFU Gaming izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların CFU Gaming görüntüleme rekoru 1 474 884 Peak Viewers (M6 World Championship).
-
CFU Gaming ne kadar kazanıyor?
CFU Gaming net değeri $192 500 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
CFU Gaming hangi ülkeden?
CFU Gaming Cambodia'da bulunuyor
-
CFU Gaming 2026'da ne kadar kazandı?
CFU Gaming 2026'da $20 000 kazandı
-
CFU Gaming ile en iyi turnuvalar hangileridir?
CFU Gaming ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir CFU Gaming kavurma makineleri?
İlk 3 CFU Gaming ekipleri:
-
CFU Gaming dünya sıralamasında kaçıncı?
CFU Gaming, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 413 sırada yer alıyor
-
CFU Gaming'daki en son transfer nedir?
CFU Gaming'daki en son transfer 07 May 2026 Xingg'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
CFU Gaming Güncel turnuvalar
CFU Gaming Başarılar
-
1,000,000 Peak Viewers
(29.11.24)
CFU Gaming Son turnuvalar
CFU Gaming Ülkelere göre oyuncular
CFU Gaming
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
PUBG Mobile