Cowana Gaming
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$71 650
Sponsorlar
Cowana Gaming Espor istatistikleri
|
2022
|
39 912
|
|
|
2021
|
115 370
|
|
|
2020
|
19 931
|
179
420th|
2022
|
26
|
|
|
2021
|
111
|
|
|
2020
|
42
|
41
|
2022
|
12
|
|
|
2021
|
22
|
|
|
2020
|
4
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Cowana Gaming2/5 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Cowana Gaming Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
13 544
|
$13 100
|
|
|
3 120
|
-
|
|
|
-
|
$6 500
|
Cowana Gaming Flamalar
Cowana Gaming Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
cG
cowana Gaming
|
5th
|
$2 542
|
18.12.22
|
+71%
1538
Cowana Gaming İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
cG
cowana Gaming
|
61st
|
-
|
09.10.22
|
-29%
7646
|
|
|
cG
cowana Gaming
|
2
|
$486
|
09.10.22
|
+92%
1482
|
|
|
cG
cowana Gaming
|
3
|
-
|
31.08.22
|
+89%
8365
|
|
|
cG
cowana Gaming
|
10th
|
-
|
31.07.22
|
+94%
9095
|
|
|
cG
cowana Gaming
|
2
|
$6 642
|
30.04.22
|
+35%
6896
|
|
|
CG
Cowana Gaming
|
6th
|
$3 485
|
21.10.21
|
+91%
2972
|
|
|
CG
Cowana Gaming
|
7th
|
$2 951
|
26.07.21
|
+17%
7186
|
|
|
CG
Cowana Gaming
|
3
|
$31 741
|
25.04.21
|
+71%
3971
|
Cowana Gaming Oyuncular Yaş İstatistikleri
Cowana Gaming Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
European League 2021 Stage 1
European League 2021 Stage 1
$178 680
|
18.03.21 - 25.04.21 |
AWC Circuit Season 1
AWC Circuit Season 1
$160 000
|
20.03.21 - 18.04.21 |
European League 2021 Stage 2
European League 2021 Stage 2
$59 653
|
17.06.21 - 26.07.21 |
European League 2021 Stage 3
European League 2021 Stage 3
$59 124
|
09.09.21 - 21.10.21 |
Malta Vibes Knockout Series #3
Malta Vibes Knockout Series #3
$50 000
|
11.10.21 - 21.10.21 |
Cowana Gaming Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
European League 2021 Stage 1
European League 2021 Stage 1
PV: 121 925
|
18.03.21 - 25.04.21 |
Malta Vibes Knockout Series #2
Malta Vibes Knockout Series #2
PV: 94 905
|
13.09.21 - 23.09.21 |
ESL Pro League Conference Season 16
ESL Pro League Conference Season 16
PV: 79 537
|
16.06.22 - 20.06.22 |
European League 2021 Stage 2
European League 2021 Stage 2
PV: 69 453
|
17.06.21 - 26.07.21 |
European League 2021 Stage 3
European League 2021 Stage 3
PV: 51 443
|
09.09.21 - 21.10.21 |
Cowana Gaming Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Cowana Gaming takımları?
Cowana Gaming, çeşitli espor disiplinlerinde 41 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Cowana Gaming izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Cowana Gaming görüntüleme rekoru 115 370 Peak Viewers (European League 2021 Stage 1).
-
Cowana Gaming ne kadar kazanıyor?
Cowana Gaming net değeri $71 650 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Cowana Gaming hangi ülkeden?
Cowana Gaming'ın konumuyla ilgili şu anda bilgiye sahip değiliz
-
Cowana Gaming 2026'da ne kadar kazandı?
Cowana Gaming'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
Cowana Gaming ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Cowana Gaming ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Cowana Gaming kavurma makineleri?
İlk 3 Cowana Gaming ekipleri:
-
En popüler Cowana Gaming yayıncıları kimlerdir?
En iyi 3 Cowana Gaming yayıncıları:
-
Cowana Gaming dünya sıralamasında kaçıncı?
Cowana Gaming, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 584 sırada yer alıyor
-
Cowana Gaming'daki en son transfer nedir?
Cowana Gaming'daki en son transfer 07 Dec 2022 KnightVoice'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
CANLI maçlar
Cowana Gaming Son turnuvalar
Cowana Gaming
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
LoL