FC Nantes eSports
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
France
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$8 519
Sponsorlar
FC Nantes eSports Espor istatistikleri
|
2026
|
2 659
|
|
|
2025
|
2 610
|
|
|
2022
|
13 932
|
|
|
2021
|
13 428
|
|
|
2020
|
7 423
|
102
592nd|
2026
|
9
|
|
|
2025
|
4
|
|
|
2022
|
36
|
|
|
2021
|
35
|
|
|
2020
|
18
|
6
|
2026
|
1
|
|
|
2025
|
1
|
|
|
2024
|
1
|
|
|
2022
|
3
|
|
|
2021
|
2
|
|
|
2020
|
1
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
||
|
2022
|
||
|
2021
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
FC Nantes eSports2/3 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
EA Sports FC
100%
FC Nantes eSports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
13 932
|
-
|
|
|
2 659
|
$8 519
|
FC Nantes eSports Takım sonuçları
FC Nantes eSports Oyuncular Yaş İstatistikleri
FC Nantes eSports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
eLigue 1 2026
eLigue 1 2026
$69 555
|
03.12.25 - 02.04.26 |
eLigue 1 2024
eLigue 1 2024
$64 260
|
09.01.24 - 29.04.24 |
eLigue 1 2025
eLigue 1 2025
$61 830
|
22.01.25 - 28.04.25 |
Coupe De France 2022
Coupe De France 2022
$10 388
|
17.10.22 - 11.11.22 |
LFL Division 2 Spring 2020
LFL Division 2 Spring 2020
|
26.01.20 - 31.08.20 |
FC Nantes eSports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Coupe De France 2022
Coupe De France 2022
PV: 81 200
|
17.10.22 - 11.11.22 |
eLigue 1 2026
eLigue 1 2026
PV: 38 643
|
03.12.25 - 02.04.26 |
eLigue 1 2024
eLigue 1 2024
PV: 38 576
|
09.01.24 - 29.04.24 |
eLigue 1 2025
eLigue 1 2025
PV: 29 389
|
22.01.25 - 28.04.25 |
LFL Div 2 Summer 2022
LFL Div 2 Summer 2022
PV: 24 672
|
30.05.22 - 16.08.22 |
FC Nantes eSports Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı FC Nantes eSports takımları?
FC Nantes eSports, çeşitli espor disiplinlerinde 6 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir FC Nantes eSports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların FC Nantes eSports görüntüleme rekoru 13 932 Peak Viewers (LFL Div 2 Summer 2022).
-
FC Nantes eSports ne kadar kazanıyor?
FC Nantes eSports net değeri $8 519 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
FC Nantes eSports hangi ülkeden?
FC Nantes eSports France'da bulunuyor
-
FC Nantes eSports 2026'da ne kadar kazandı?
FC Nantes eSports'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
FC Nantes eSports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
FC Nantes eSports ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir FC Nantes eSports kavurma makineleri?
İlk 3 FC Nantes eSports ekipleri:
-
FC Nantes eSports dünya sıralamasında kaçıncı?
FC Nantes eSports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 930 sırada yer alıyor
-
FC Nantes eSports'daki en son transfer nedir?
FC Nantes eSports'daki en son transfer 08 Oct 2025 Quarna'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
FC Nantes eSports Son turnuvalar
FC Nantes eSports Ülkelere göre oyuncular
FC Nantes eSports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
LoL
FC