Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$7 558
Sponsorlar
Guasones Espor istatistikleri
|
2025
|
23 907
|
|
|
2024
|
72 810
|
|
|
2023
|
84 006
|
|
|
2022
|
15 746
|
159
445th|
2025
|
27
|
|
|
2024
|
47
|
|
|
2023
|
37
|
|
|
2022
|
48
|
15
|
2025
|
3
|
|
|
2024
|
4
|
|
|
2023
|
3
|
|
|
2022
|
5
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Guasones2/5 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Guasones Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
84 006
|
$7 558
|
|
|
-
|
-
|
Guasones Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
GSNS
Guasones
|
10th
|
-
|
23.08.25
|
-17%
7946
Guasones İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
GSNS
Guasones
|
10th
|
-
|
30.05.25
|
-11%
5566
|
|
|
GSNS
Guasones
|
9th
|
-
|
06.03.25
|
-58%
5178
|
|
|
GSNS
Guasones
|
9th
|
-
|
16.11.24
|
+92%
4820
|
|
|
GSNS
Guasones
|
7th
|
-
|
03.08.24
|
-34%
9070
|
|
|
GSNS
Guasones
|
9th
|
$2 140
|
28.04.24
|
-21%
3505
|
|
|
GSNS
Guasones
|
2
|
$5 418
|
05.04.24
|
+75%
5124
|
|
|
GSNS
Guasones
|
17th
|
-
|
10.11.23
|
-12%
9119
|
|
|
GSNS
Guasones
|
10th
|
-
|
12.08.23
|
-46%
6760
|
|
|
GSNS
Guasones
|
10th
|
-
|
01.04.23
|
+68%
1630
|
- 1
Guasones Oyuncular Yaş İstatistikleri
Guasones Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
$80 000
|
15.04.24 - 28.04.24 |
Superliga Spring 2024
Superliga Spring 2024
$21 900
|
17.01.24 - 05.04.24 |
Superliga Summer 2024
Superliga Summer 2024
$21 783
|
22.05.24 - 03.08.24 |
LVP Superliga Spring 2023
LVP Superliga Spring 2023
$21 500
|
16.01.23 - 01.04.23 |
SuperLiga Summer 2023
SuperLiga Summer 2023
$21 400
|
29.05.23 - 12.08.23 |
Guasones Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
SuperLiga Summer 2023
SuperLiga Summer 2023
PV: 160 883
|
29.05.23 - 12.08.23 |
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
PV: 152 999
|
15.04.24 - 28.04.24 |
Iberian Cup 2023
Iberian Cup 2023
PV: 141 146
|
02.10.23 - 10.11.23 |
LVP Superliga Spring 2023
LVP Superliga Spring 2023
PV: 113 075
|
16.01.23 - 01.04.23 |
Superliga Spring 2024
Superliga Spring 2024
PV: 89 087
|
17.01.24 - 05.04.24 |
Guasones Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Guasones takımları?
Guasones, çeşitli espor disiplinlerinde 15 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Guasones izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Guasones görüntüleme rekoru 84 006 Peak Viewers (SuperLiga Summer 2023).
-
Guasones ne kadar kazanıyor?
Guasones net değeri $7 558 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Guasones hangi ülkeden?
Guasones Spain'da bulunuyor
-
Guasones 2026'da ne kadar kazandı?
Guasones'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
Guasones ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Guasones ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Guasones kavurma makineleri?
İlk 3 Guasones ekipleri:
-
Guasones dünya sıralamasında kaçıncı?
Guasones, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 943 sırada yer alıyor
-
Guasones'daki en son transfer nedir?
Guasones'daki en son transfer 01 Jan 2026 Passzi'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Guasones Son turnuvalar
Guasones
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
LoL
Valorant