Lynn Vision Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$319 753
Sponsorlar
Lynn Vision Espor istatistikleri
2026
|
287 442
| |
2025
|
661 352
| |
2024
|
349 250
| |
2023
|
86 963
| |
2022
|
8 260
| |
2021
|
66 055
| |
2020
|
5 409
| |
2019
|
9 269
|
253
335th
2026
|
25
| |
2025
|
63
| |
2024
|
40
| |
2023
|
36
| |
2022
|
13
| |
2021
|
34
| |
2020
|
13
| |
2019
|
26
| |
2018
|
3
|
38
2026
|
10
| |
2025
|
20
| |
2024
|
17
| |
2023
|
16
| |
2022
|
6
| |
2021
|
10
| |
2020
|
3
| |
2019
|
7
| |
2018
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Lynn Vision5/5 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Counter-Strike 100%
Lynn Vision Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
661 352
|
$492 658
| |
16
|
-
| |
-
|
$21 480
|
Lynn Vision Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
LVG
Lynn Vision Gaming
|
13th
|
$20 000
|
06.09.26
| -60% 6377 Lynn Vision İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
|
17th
|
$20 000
|
23.08.26
| -24% 3246 | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
|
12th
|
$10 000
|
12.07.26
| -72% 8105 | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
| 1 |
-
|
12.07.26
| -80% 9062 | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
|
25th
|
-
|
21.06.26
| -95% 3227 | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
|
9th
|
$4 000
|
24.05.26
| +19% 3438 | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
| 1 |
$80 000
|
17.05.26
| -23% 1292 | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
|
5th
|
$5 000
|
21.12.25
| +70% 6156 | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
|
31st
|
-
|
14.12.25
| -9% 7816 | |
|
LVG
Lynn Vision Gaming
| 1 |
-
|
20.11.25
| +70% 9250 |
- 1
Lynn Vision Oyuncular Yaş İstatistikleri
Lynn Vision Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
$2 000 000
| 12.08.26 - 23.08.26 |
PGL Major Copenhagen 2024
PGL Major Copenhagen 2024
$1 250 000
| 17.03.24 - 31.03.24 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
$1 250 000
| 03.06.25 - 22.06.25 |
FISSURE Playground #2
FISSURE Playground #2
$1 250 000
| 12.09.25 - 21.09.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
$1 250 000
| 24.11.25 - 14.12.25 |
Lynn Vision Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
IEM Cologne Major 2026
IEM Cologne Major 2026
PV: 2 753 128
| 02.06.26 - 21.06.26 |
PGL Major Copenhagen 2024
PGL Major Copenhagen 2024
PV: 1 853 909
| 17.03.24 - 31.03.24 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
PV: 1 789 038
| 03.06.25 - 22.06.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 304
| 24.11.25 - 14.12.25 |
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
PV: 1 038 760
| 12.08.26 - 23.08.26 |
Lynn Vision Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Lynn Vision takımları?
Lynn Vision, çeşitli espor disiplinlerinde 38 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Lynn Vision izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Lynn Vision görüntüleme rekoru 661 352 Peak Viewers (BLAST.tv Austin Major 2025).
Lynn Vision ne kadar kazanıyor?
Lynn Vision net değeri $319 753 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Lynn Vision hangi ülkeden?
Lynn Vision China'da bulunuyor
Lynn Vision 2026'da ne kadar kazandı?
Lynn Vision 2026'da $138 301 kazandı
Lynn Vision ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Lynn Vision ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Lynn Vision kavurma makineleri?
İlk 3 Lynn Vision ekipleri:
Lynn Vision dünya sıralamasında kaçıncı?
Lynn Vision, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 344 sırada yer alıyor
Lynn Vision'daki en son transfer nedir?
Lynn Vision'daki en son transfer 21 Şub 2025 C4LLM3SU3'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Lynn Vision Güncel turnuvalar
CANLI maçlar
Lynn Vision Son turnuvalar
Lynn Vision Ülkelere göre oyuncular
Lynn Vision
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
Dota 2