Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Toplam Para Ödülü
$844 603
Sponsorlar
Nemiga Gaming Espor istatistikleri
|
2026
|
23 705
|
|
|
2025
|
521 595
|
|
|
2024
|
116 751
|
|
|
2023
|
127 442
|
|
|
2022
|
153 739
|
|
|
2021
|
132 469
|
|
|
2020
|
145 386
|
|
|
2019
|
137 229
|
|
|
2018
|
38 910
|
|
|
2017
|
14 553
|
1 094
46th|
2026
|
34
|
|
|
2025
|
165
|
|
|
2024
|
155
|
|
|
2023
|
66
|
|
|
2022
|
82
|
|
|
2021
|
142
|
|
|
2020
|
171
|
|
|
2019
|
181
|
|
|
2018
|
78
|
|
|
2017
|
20
|
297
|
2026
|
10
|
|
|
2025
|
54
|
|
|
2024
|
48
|
|
|
2023
|
18
|
|
|
2022
|
27
|
|
|
2021
|
28
|
|
|
2020
|
42
|
|
|
2019
|
40
|
|
|
2018
|
22
|
|
|
2017
|
6
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
||
|
2022
|
||
|
2021
|
||
|
2020
|
||
|
2019
|
||
|
2018
|
||
|
2017
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Nemiga Gaming7/17 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Counter-Strike
100%
Nemiga Gaming Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
521 595
|
$629 132
|
|
|
153 739
|
$215 471
|
|
|
-
|
-
|
|
|
-
|
$793
|
Nemiga Gaming Flamalar
| Name |
Followers
|
|
|---|---|---|
|
nemigagg
Twitch
|
16K
|
|
|
1eer24
Twitch
· Russian
|
1K
|
|
|
jyocsgo
Twitch
· Russian
|
578
|
|
|
khanncs2
Twitch
· Russian
|
412
|
|
Nemiga Gaming Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
9th
|
-
|
03.05.26
|
+7%
7410
Nemiga Gaming İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
1
|
$22 000
|
27.04.26
|
+92%
7473
|
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
5th
|
$2 000
|
02.04.26
|
+42%
6103
|
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
1
|
$12 000
|
27.03.26
|
+94%
1938
|
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
1
|
$15 000
|
15.03.26
|
-84%
9427
|
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
1
|
$18 000
|
08.03.26
|
+80%
5249
|
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
4th
|
$800
|
22.02.26
|
+97%
5659
|
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
9th
|
-
|
05.02.26
|
+80%
9076
|
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
2
|
$10 000
|
30.01.26
|
-57%
2536
|
|
|
Nemiga
Nemiga Gaming
|
17th
|
-
|
17.01.26
|
-29%
2904
|
- 1
- ...
Nemiga Gaming Oyuncular Yaş İstatistikleri
Nemiga Gaming Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
PUBG Global Championship 2025
PUBG Global Championship 2025
$1 500 000
|
28.11.25 - 14.12.25 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
$1 250 000
|
03.06.25 - 22.06.25 |
ESL Pro League Season 21
ESL Pro League Season 21
$1 000 000
|
01.03.25 - 16.03.25 |
YaLLa Compass Qatar 2025
YaLLa Compass Qatar 2025
$600 000
|
17.04.25 - 20.04.25 |
BLAST Premier Bounty Season 1 2025
BLAST Premier Bounty Season 1 2025
$500 000
|
14.01.25 - 26.01.25 |
Nemiga Gaming Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
PV: 1 789 038
|
03.06.25 - 22.06.25 |
BLAST Premier Bounty Season 2 2025
BLAST Premier Bounty Season 2 2025
PV: 800 284
|
05.08.25 - 17.08.25 |
BLAST Premier Bounty Season 1 2025
BLAST Premier Bounty Season 1 2025
PV: 693 780
|
14.01.25 - 26.01.25 |
ESL Pro League Season 21
ESL Pro League Season 21
PV: 571 008
|
01.03.25 - 16.03.25 |
PUBG Global Championship 2025
PUBG Global Championship 2025
PV: 488 957
|
28.11.25 - 14.12.25 |
Nemiga Gaming Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Nemiga Gaming takımları?
Nemiga Gaming, çeşitli espor disiplinlerinde 297 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Nemiga Gaming izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Nemiga Gaming görüntüleme rekoru 521 595 Peak Viewers (BLAST.tv Austin Major 2025).
-
Nemiga Gaming ne kadar kazanıyor?
Nemiga Gaming net değeri $844 603 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Nemiga Gaming hangi ülkeden?
Nemiga Gaming Belarus'da bulunuyor
-
Nemiga Gaming 2026'da ne kadar kazandı?
Nemiga Gaming 2026'da $79 800 kazandı
1. - CCT Season 3 European Series #13
5. - A1 Gaming League Season 11
ve diğer espor turnuvalarından.
-
Nemiga Gaming ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Nemiga Gaming ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Nemiga Gaming kavurma makineleri?
İlk 3 Nemiga Gaming ekipleri:
-
En popüler Nemiga Gaming yayıncıları kimlerdir?
-
Nemiga Gaming dünya sıralamasında kaçıncı?
Nemiga Gaming, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 206 sırada yer alıyor
-
Nemiga Gaming'daki en son transfer nedir?
Nemiga Gaming'daki en son transfer 19 Feb 2026 1eeR'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Nemiga Gaming Güncel turnuvalar
Nemiga Gaming Son turnuvalar
Nemiga Gaming Ülkelere göre oyuncular
Nemiga Gaming
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
Dota 2
HS