Savage Esports
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$12 851
Sponsorlar
Savage Esports Espor istatistikleri
|
2026
|
103 913
|
|
|
2021
|
12 047
|
|
|
2020
|
13 882
|
54
802nd|
2026
|
2
|
|
|
2021
|
51
|
|
|
2020
|
1
|
11
|
2026
|
2
|
|
|
2025
|
2
|
|
|
2021
|
4
|
|
|
2020
|
3
|
|
|
2018
|
1
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
||
|
2022
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Savage Esports2/5 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Arena of Valor
100%
Savage Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
2 224
|
$2 500
|
|
|
-
|
$10 000
|
|
|
-
|
$11 450
|
|
|
-
|
$2 851
|
Savage Esports Flamalar
| Name |
Followers
|
|
|---|---|---|
|
liumit
Twitch
· Spanish
|
374
|
|
|
shurafn
Twitch
· Spanish
|
344
|
|
|
josqq
Twitch
· Spanish
|
194
|
|
|
bronklo
Twitch
· Spanish
|
141
|
|
Savage Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Savage Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
PUBG Global Invitational 2018
PUBG Global Invitational 2018
$3 000 000
|
25.07.18 - 29.07.18 |
Free Fire Continental Series 2020 Americas
Free Fire Continental Series 2020 Americas
$300 000
|
21.11.20 - 29.11.20 |
Free Fire League Latinoamerica 2021 Opening
Free Fire League Latinoamerica 2021 Opening
$114 750
|
16.01.21 - 21.03.21 |
Queens of Glory Spring 2026
Queens of Glory Spring 2026
$23 567
|
29.04.26 - 10.05.26 |
LMF 2021 Closing
LMF 2021 Closing
$14 800
|
19.05.21 - 30.07.21 |
Savage Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Free Fire Continental Series 2020 Americas
Free Fire Continental Series 2020 Americas
PV: 1 718 508
|
21.11.20 - 29.11.20 |
Free Fire League Latinoamerica 2021 Opening
Free Fire League Latinoamerica 2021 Opening
PV: 1 460 906
|
16.01.21 - 21.03.21 |
PUBG Global Invitational 2018
PUBG Global Invitational 2018
PV: 757 875
|
25.07.18 - 29.07.18 |
Queens of Glory Spring 2026
Queens of Glory Spring 2026
PV: 265 071
|
29.04.26 - 10.05.26 |
LMF Closing Season 2020 Promotion
LMF Closing Season 2020 Promotion
PV: 13 882
|
01.04.20 - 09.04.20 |
Savage Esports Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Savage Esports takımları?
Savage Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 11 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Savage Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Savage Esports görüntüleme rekoru 103 913 Peak Viewers (Queens of Glory Spring 2026).
-
Savage Esports ne kadar kazanıyor?
Savage Esports net değeri $12 851 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Savage Esports hangi ülkeden?
Savage Esports Argentina'da bulunuyor
-
Savage Esports 2026'da ne kadar kazandı?
Savage Esports 2026'da $2 851 kazandı
1. - Queens of Glory Spring 2026
2. - PUBG Mobile National Championship South America Wildcard 2026 Spring
ve diğer espor turnuvalarından.
-
Savage Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Savage Esports ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Savage Esports kavurma makineleri?
İlk 3 Savage Esports ekipleri:
-
En popüler Savage Esports yayıncıları kimlerdir?
-
Savage Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
Savage Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 876 sırada yer alıyor
-
Savage Esports'daki en son transfer nedir?
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Savage Esports Son turnuvalar
Savage Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
PUBG
Free Fire
PUBG Mobile
AoV