Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$25 744
Sponsorlar
Spear Gaming Espor istatistikleri
|
2023
|
14 148
|
|
|
2022
|
66 271
|
|
|
2021
|
27 338
|
68
724th|
2023
|
4
|
|
|
2022
|
59
|
|
|
2021
|
5
|
12
|
2023
|
2
|
|
|
2022
|
8
|
|
|
2021
|
2
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Spear Gaming5/6 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Spear Gaming Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
66 271
|
-
|
|
|
25 853
|
$25 744
|
Spear Gaming Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
SG
Spear Gaming
|
8th
|
-
|
12.04.23
|
-29%
8571
Spear Gaming İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
SG
Spear Gaming
|
7th
|
$8 490
|
30.03.23
|
-24%
7250
|
|
|
SG
Spear Gaming
|
3
|
$4 926
|
29.10.22
|
+31%
1049
|
|
|
SG
Spear Gaming
|
8th
|
$1 500
|
26.10.22
|
+45%
6727
|
|
|
SG
Spear Gaming
|
2
|
$7 682
|
30.07.22
|
-17%
5245
|
|
|
SG
Spear Gaming
|
7th
|
$3 146
|
24.04.22
|
+92%
9898
|
Spear Gaming Oyuncular Yaş İstatistikleri
Spear Gaming Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
South Korea League 2023 Stage 1
South Korea League 2023 Stage 1
$142 500
|
10.03.23 - 30.03.23 |
VCT 2022: Korea Stage 2 Challengers
VCT 2022: Korea Stage 2 Challengers
$81 013
|
21.05.22 - 26.06.22 |
Korean Open 2022 Spring
Korean Open 2022 Spring
$80 582
|
19.03.22 - 24.04.22 |
VCT 2021: Korea Stage 2 Challengers
VCT 2021: Korea Stage 2 Challengers
$53 523
|
08.04.21 - 02.05.21 |
Korean Open 2022 Summer
Korean Open 2022 Summer
$46 100
|
18.06.22 - 30.07.22 |
Spear Gaming Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
VCT 2022: Game Changers East Asia
VCT 2022: Game Changers East Asia
PV: 66 271
|
12.10.22 - 16.10.22 |
VCT 2021: Korea Stage 2 Challengers
VCT 2021: Korea Stage 2 Challengers
PV: 40 212
|
08.04.21 - 02.05.21 |
VCT 2022: Korea Stage 2 Challengers
VCT 2022: Korea Stage 2 Challengers
PV: 37 556
|
21.05.22 - 26.06.22 |
APAC North 2022 Stage 2
APAC North 2022 Stage 2
PV: 27 803
|
15.06.22 - 27.07.22 |
APAC North 2022 Stage 3
APAC North 2022 Stage 3
PV: 25 853
|
14.09.22 - 26.10.22 |
Spear Gaming Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Spear Gaming takımları?
Spear Gaming, çeşitli espor disiplinlerinde 12 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Spear Gaming izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Spear Gaming görüntüleme rekoru 66 271 Peak Viewers (VCT 2022: Game Changers East Asia).
-
Spear Gaming ne kadar kazanıyor?
Spear Gaming net değeri $25 744 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Spear Gaming hangi ülkeden?
Spear Gaming South Korea'da bulunuyor
-
Spear Gaming 2026'da ne kadar kazandı?
Spear Gaming'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
Spear Gaming ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Spear Gaming ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Spear Gaming kavurma makineleri?
İlk 3 Spear Gaming ekipleri:
-
Spear Gaming dünya sıralamasında kaçıncı?
Spear Gaming, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 766 sırada yer alıyor
-
Spear Gaming'daki en son transfer nedir?
CANLI maçlar
Spear Gaming Son turnuvalar
Spear Gaming Ülkelere göre oyuncular
Spear Gaming
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
Rainbow 6
Valorant