Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| | |
$1 847 815
| 2 753 128
21 Jun
| Matches: 826 | Tournaments: 198 |
Peak Viewers:
2 753 128
21 Jun
| |
2
| | |
$1 096 233
| 915 473
28 Jan 2017
| Matches: 488 | Tournaments: 120 |
Peak Viewers:
915 473
28 Jan 2017
| |
3
| | |
$1 078 891
| 1 045 294
17 May 2022
| Matches: 458 | Tournaments: 113 |
Peak Viewers:
1 045 294
17 May 2022
| |
4
| | Free Agent |
$1 066 069
| 915 473
28 Jan 2017
| Matches: 648 | Tournaments: 183 |
Peak Viewers:
915 473
28 Jan 2017
| |
5
| | |
$999 775
| 2 753 128
21 Jun
| Matches: 677 | Tournaments: 161 |
Peak Viewers:
2 753 128
21 Jun
| |
6
| | |
$996 088
| 2 753 128
21 Jun
| Matches: 675 | Tournaments: 159 |
Peak Viewers:
2 753 128
21 Jun
| |
7
| | |
$644 562
| 368 721
14 Aug 2022
| Matches: 235 | Tournaments: 79 |
Peak Viewers:
368 721
14 Aug 2022
| |
8
| | |
$635 235
| 304 408
04 Dec 2023
| Matches: 32 | Tournaments: 11 |
Peak Viewers:
304 408
04 Dec 2023
| |
9
| | |
$536 457
| 521 374
26 Feb 2024
| Matches: 328 | Tournaments: 48 |
Peak Viewers:
521 374
26 Feb 2024
| |
10
| | |
$534 502
| 521 374
26 Feb 2024
| Matches: 314 | Tournaments: 43 |
Peak Viewers:
521 374
26 Feb 2024
| |
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın | ||||||||
11
| | |
$534 249
| 521 374
26 Feb 2024
| Matches: 321 | Tournaments: 42 |
Peak Viewers:
521 374
26 Feb 2024
| |
12
| | |
$527 264
| 521 374
26 Feb 2024
| Matches: 385 | Tournaments: 56 |
Peak Viewers:
521 374
26 Feb 2024
| |
13
| | |
$524 953
| 1 428 993
12 Nov 2022
| Matches: 622 | Tournaments: 165 |
Peak Viewers:
1 428 993
12 Nov 2022
| |
14
| | |
$488 009
| 379 375
16 Feb 2025
| Matches: 448 | Tournaments: 76 |
Peak Viewers:
379 375
16 Feb 2025
| |
15
| | |
$453 921
| 306 494
23 May 2021
| Matches: 407 | Tournaments: 73 |
Peak Viewers:
306 494
23 May 2021
| |
16
| | |
$443 806
| 306 494
23 May 2021
| Matches: 472 | Tournaments: 81 |
Peak Viewers:
306 494
23 May 2021
| |
17
| | |
$434 948
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
18
| | |
$433 315
| 1 045 294
17 May 2022
| Matches: 215 | Tournaments: 56 |
Peak Viewers:
1 045 294
17 May 2022
| |
19
|
+1
| |
$426 231
| 306 494
23 May 2021
| Matches: 391 | Tournaments: 66 |
Peak Viewers:
306 494
23 May 2021
| |
20
| | |
$425 991
| 1 045 294
17 May 2022
| Matches: 378 | Tournaments: 105 |
Peak Viewers:
1 045 294
17 May 2022
| |
Oyuncular SSS
Toplam kazanılan para bakımından en iyi esports oyuncuları kimlerdir?
esports oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen esports oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 6 941 610 izleyici sayısıyla Faker, Easyhoon, Fury, Gumayusi, Bin ve diğerleri bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen esports oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Bdd, Cuzz, deokdam, Doran, PerfecT ve diğerleri - 6 752 585
3. - TheShy, Daeny, fly, GBM, Crisp ve diğerleri - 6 402 760
4. - DreamS, Nino, VaanStrong, Demonkite, Dex Star ve diğerleri - 5 680 304
5. - OzoraVeki, Winter, Yums, Kramm, Arcadia ve diğerleri - 5 594 138
dünya içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, esports içinde kayıtlı toplam 91 299 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
esports oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, esports içinde kayıtlı toplam 3 345 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
esports oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
esports oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
DaNa Gen.G Global Academy GC'dan ayrıldı