Oxygen Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Merch mağazası
new
Toplam Para Ödülü
$2 331 119
Sponsorlar
Oxygen Esports Espor istatistikleri
2026
|
153 015
| |
2025
|
237 746
| |
2024
|
303 211
| |
2023
|
288 024
| |
2022
|
150 304
| |
2021
|
228 013
| |
2020
|
100 386
| |
2019
|
290 222
| |
2018
|
244 853
|
854
74th
2026
|
45
| |
2025
|
82
| |
2024
|
110
| |
2023
|
173
| |
2022
|
158
| |
2021
|
126
| |
2020
|
87
| |
2019
|
29
| |
2018
|
44
|
309
2026
|
12
| |
2025
|
20
| |
2024
|
37
| |
2023
|
57
| |
2022
|
92
| |
2021
|
48
| |
2020
|
26
| |
2019
|
4
| |
2018
|
5
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Oxygen Esports6/11 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Call of Duty 80%
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 20%
Oxygen Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
596 014
|
$154 300
| |
290 222
|
$557 873
| |
228 013
|
$892 750
| |
147 919
|
$155 842
| |
7 908
|
-
| |
3 988
|
$6 500
| |
3 459
|
$27 995
|
Oxygen Esports Flamalar
Oxygen Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
BOS
Boston Breach
|
13th
|
$20 000
|
09.08.26
| +49% 9985 Oxygen Esports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
BOS
Boston Breach
|
7th
|
$7 500
|
28.06.26
| +67% 1601 | |
|
BOS
Boston Breach
|
6th
|
-
|
21.06.26
| +100% 2769 | |
|
BOS
Boston Breach
|
9th
|
-
|
07.06.26
| -85% 3193 | |
|
BOS
Boston Breach
|
9th
|
-
|
17.05.26
| +62% 8995 | |
|
BOS
Boston Breach
|
11th
|
-
|
10.05.26
| +89% 6161 | |
|
BOS
Boston Breach
|
9th
|
-
|
27.04.26
| +72% 3174 | |
|
BOS
Boston Breach
|
11th
|
-
|
23.03.26
| +94% 3301 | |
|
Oxygen
Oxygen Esports
|
9th
|
$75 000
|
15.02.26
| -83% 1570 | |
|
BOS
Boston Breach
|
9th
|
-
|
02.02.26
| +41% 1052 |
- 1
- ...
Oxygen Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Oxygen Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Six Invitational 2021
Six Invitational 2021
$3 000 000
| 11.05.21 - 23.05.21 |
Six Invitational 2025
Six Invitational 2025
$3 000 000
| 03.02.25 - 17.02.25 |
Six Invitational 2022
Six Invitational 2022
$3 000 000
| 08.02.22 - 20.02.22 |
Six Invitational 2023
Six Invitational 2023
$3 000 000
| 07.02.23 - 20.02.23 |
Six Invitational 2026
Six Invitational 2026
$3 000 000
| 02.02.26 - 15.02.26 |
Oxygen Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
ALGS: 2023 Championship
ALGS: 2023 Championship
PV: 596 014
| 06.09.23 - 10.09.23 |
ALGS: 2023 Split 2 Playoffs
ALGS: 2023 Split 2 Playoffs
PV: 581 770
| 13.07.23 - 16.07.23 |
ALGS: 2024 Split 1 Playoffs
ALGS: 2024 Split 1 Playoffs
PV: 567 579
| 02.05.24 - 06.05.24 |
ALGS: 2023 Split 1 Playoffs
ALGS: 2023 Split 1 Playoffs
PV: 543 650
| 02.02.23 - 05.02.23 |
RLCS 2022-23 World Championship
RLCS 2022-23 World Championship
PV: 468 292
| 03.08.23 - 13.08.23 |
Oxygen Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Oxygen Esports takımları?
Oxygen Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 309 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Oxygen Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Oxygen Esports görüntüleme rekoru 303 211 Peak Viewers (RLCS 2024 - World Championship).
Oxygen Esports ne kadar kazanıyor?
Oxygen Esports net değeri $2 331 119 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Oxygen Esports hangi ülkeden?
Oxygen Esports United States'da bulunuyor
Oxygen Esports 2026'da ne kadar kazandı?
Oxygen Esports 2026'da $102 500 kazandı
3. - Call of Duty League 2026: Stage 1 Major
4. - Call of Duty League 2026: Stage 2 Major Qualifiers
5. - Call of Duty League 2026: Stage 3 Major
ve diğer espor turnuvalarından.
Oxygen Esports merchi nereden satın alınır?
Resmi Oxygen Esports ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi Oxygen Esports mağazasından satın alabilirsiniz.
Oxygen Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Oxygen Esports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Oxygen Esports kavurma makineleri?
İlk 3 Oxygen Esports ekipleri:
En popüler Oxygen Esports yayıncıları kimlerdir?
En iyi 3 Oxygen Esports yayıncıları:
Oxygen Esports forma veya tişörtünü nereden satın alabilirim?
Resmi Oxygen Esports formaları ve tişörtleri resmi Oxygen Esports merch mağazasında mevcuttur.
Oxygen Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
Oxygen Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 107 sırada yer alıyor
Oxygen Esports'daki en son transfer nedir?
Oxygen Esports'daki en son transfer 26 Ağu 2026 Snoopy'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Oxygen Esports Son turnuvalar
Oxygen Esports Ülkelere göre oyuncular
Oxygen Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
OW
Rainbow 6
GoW
Valorant
HotS
Apex
CoD:M