Wisła Kraków
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
Poland
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$141 188
Sponsorlar
Wisła Kraków Espor istatistikleri
|
2022
|
112 934
|
|
|
2021
|
55 319
|
|
|
2020
|
15 747
|
|
|
2019
|
19 538
|
128
529th|
2022
|
22
|
|
|
2021
|
26
|
|
|
2020
|
54
|
|
|
2019
|
26
|
35
|
2022
|
5
|
|
|
2021
|
11
|
|
|
2020
|
13
|
|
|
2019
|
5
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Wisła Kraków Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
112 934
|
$141 188
|
|
|
-
|
-
|
Wisła Kraków Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
WK
Wisła Kraków
|
13th
|
-
|
27.05.22
|
-8%
1221
Wisła Kraków İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
WK
Wisła Kraków
|
21st
|
$2 500
|
27.02.22
|
+64%
4070
|
|
|
WK
Wisła Kraków
|
13th
|
$1 000
|
28.11.21
|
+46%
8811
|
|
|
Wisla
Wisła Kraków
|
7th
|
-
|
24.11.21
|
+76%
7078
|
|
|
WK
Wisła Kraków
|
11th
|
$4 230
|
21.11.21
|
+50%
1354
|
|
|
WK
Wisła Kraków
|
21st
|
$2 500
|
28.02.21
|
-84%
2341
|
Wisła Kraków Oyuncular Yaş İstatistikleri
Wisła Kraków Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
IEM Katowice 2021
IEM Katowice 2021
$1 000 000
|
16.02.21 - 28.02.21 |
IEM Katowice 2022
IEM Katowice 2022
$1 000 000
|
15.02.22 - 27.02.22 |
V4 Future Sports Festival 2021
V4 Future Sports Festival 2021
$343 471
|
14.11.21 - 21.11.21 |
Pinnacle Cup
Pinnacle Cup
$100 000
|
03.03.21 - 04.04.21 |
Snow Sweet Snow #3
Snow Sweet Snow #3
$100 000
|
15.03.21 - 07.04.21 |
Wisła Kraków Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
IEM Katowice 2022
IEM Katowice 2022
PV: 1 122 015
|
15.02.22 - 27.02.22 |
IEM Katowice 2021
IEM Katowice 2021
PV: 596 585
|
16.02.21 - 28.02.21 |
Pinnacle Winter Series #1
Pinnacle Winter Series #1
PV: 112 934
|
17.01.22 - 02.02.22 |
LOOT.BET/CS Season 7
LOOT.BET/CS Season 7
PV: 94 159
|
09.06.20 - 11.09.20 |
Malta Vibes Knockout Series #1
Malta Vibes Knockout Series #1
PV: 90 483
|
16.08.21 - 26.08.21 |
Wisła Kraków Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Wisła Kraków takımları?
Wisła Kraków, çeşitli espor disiplinlerinde 35 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Wisła Kraków izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Wisła Kraków görüntüleme rekoru 112 934 Peak Viewers (Pinnacle Winter Series #1).
-
Wisła Kraków ne kadar kazanıyor?
Wisła Kraków net değeri $141 188 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Wisła Kraków hangi ülkeden?
Wisła Kraków Poland'da bulunuyor
-
Wisła Kraków 2026'da ne kadar kazandı?
Wisła Kraków'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
Wisła Kraków ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Wisła Kraków ile en iyi 3 turnuva:
-
Wisła Kraków dünya sıralamasında kaçıncı?
Wisła Kraków, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 462 sırada yer alıyor
-
Wisła Kraków'daki en son transfer nedir?
Wisła Kraków'daki en son transfer 15 Jul 2022 Ekki'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
CANLI maçlar
Wisła Kraków Son turnuvalar
Wisła Kraków
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.