Xtreme Gaming
Xtreme Gaming Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$2 648 108
Sponsorlar
Xtreme Gaming Espor istatistikleri
2026
|
633 689
| |
2025
|
1 785 159
| |
2024
|
858 435
| |
2023
|
328 744
| |
2022
|
286 645
| |
2021
|
44 111
|
434
207th
2026
|
81
| |
2025
|
109
| |
2024
|
112
| |
2023
|
50
| |
2022
|
42
| |
2021
|
40
|
46
2026
|
9
| |
2025
|
18
| |
2024
|
13
| |
2023
|
6
| |
2022
|
7
| |
2021
|
8
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Xtreme Gaming5/5 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Dota 2 100%
Xtreme Gaming Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
1 785 159
|
$2 648 108
| |
2 588
|
-
|
Xtreme Gaming Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
| XG
Xtreme Gaming
|
14th
|
$30 260
|
23.08.26
| +67% 5296 Xtreme Gaming İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
| XG
Xtreme Gaming
|
15th
|
$20 000
|
19.07.26
| -20% 9551 | |
| XG
Xtreme Gaming
|
11th
|
$10 000
|
07.06.26
| -8% 7853 | |
| XG
Xtreme Gaming
|
7th
|
$27 500
|
24.05.26
| +19% 3475 | |
| XG
Xtreme Gaming
|
9th
|
$20 000
|
26.04.26
| -44% 3940 | |
| XG
Xtreme Gaming
| 3 |
$80 000
|
29.03.26
| -91% 4440 | |
| XG
Xtreme Gaming
|
9th
|
$20 000
|
15.03.26
| +13% 7415 | |
| XG
Xtreme Gaming
|
4th
|
$60 000
|
01.03.26
| +87% 1998 | |
| XG
Xtreme Gaming
|
7th
|
$22 500
|
15.02.26
| +67% 2504 | |
| XG
Xtreme Gaming
|
4th
|
$64 000
|
21.12.25
| +72% 8762 |
- 1
- ...
Xtreme Gaming Oyuncular Yaş İstatistikleri
Xtreme Gaming Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Riyadh Masters 2023
Riyadh Masters 2023
$15 120 000
| 19.07.23 - 30.07.23 |
Riyadh Masters 2024
Riyadh Masters 2024
$5 000 000
| 04.07.24 - 21.07.24 |
The International 2026
The International 2026
$3 355 417
| 13.08.26 - 23.08.26 |
Esports World Cup 2025
Esports World Cup 2025
$3 000 000
| 08.07.25 - 19.07.25 |
The International 2024
The International 2024
$2 573 695
| 04.09.24 - 15.09.24 |
Xtreme Gaming Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
The International 2026
The International 2026
PV: 1 796 267
| 13.08.26 - 23.08.26 |
The International 2025
The International 2025
PV: 1 785 159
| 04.09.25 - 14.09.25 |
The International 2024
The International 2024
PV: 1 513 877
| 04.09.24 - 15.09.24 |
Riyadh Masters 2023
Riyadh Masters 2023
PV: 587 891
| 19.07.23 - 30.07.23 |
The International 2022 Last Chance Qualifier
The International 2022 Last Chance Qualifier
PV: 562 908
| 08.10.22 - 12.10.22 |
Xtreme Gaming Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Xtreme Gaming takımları?
Xtreme Gaming, çeşitli espor disiplinlerinde 46 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Xtreme Gaming izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Xtreme Gaming görüntüleme rekoru 1 785 159 Peak Viewers (The International 2025).
Xtreme Gaming ne kadar kazanıyor?
Xtreme Gaming net değeri $2 648 108 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Xtreme Gaming hangi ülkeden?
Xtreme Gaming China'da bulunuyor
Xtreme Gaming 2026'da ne kadar kazandı?
Xtreme Gaming 2026'da $290 260 kazandı
3. - BLAST Slam VI
ve diğer espor turnuvalarından.
Xtreme Gaming ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Xtreme Gaming ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Xtreme Gaming kavurma makineleri?
İlk 3 Xtreme Gaming ekipleri:
Xtreme Gaming dünya sıralamasında kaçıncı?
Xtreme Gaming, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 95 sırada yer alıyor
Xtreme Gaming'daki en son transfer nedir?
Xtreme Gaming'daki en son transfer 30 Tem 2026 Liekkas'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Xtreme Gaming Başarılar
1,000,000 Peak Viewers
(14.09.25)
Xtreme Gaming Son turnuvalar
Xtreme Gaming
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
Dota 2
Valorant