Smash Factor
| İsim | Oranlar | Etkinlik tarihi | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
18.07.26 -
20.07.26
$2 850 |
$2 850
| 15 488
HW
| 4 678
PV
| 16h 55m
|
18.07.26 -
20.07.26
| |
|
18.07.26 -
20.07.26
$8 674 |
$8 674
| 421 723
HW
| 40 056
PV
| 25h 55m
|
18.07.26 -
20.07.26
| |
|
26.07.25 -
28.07.25
$8 126 |
$8 126
| 418 115
HW
| 45 011
PV
| 21h 30m
|
26.07.25 -
28.07.25
| |
|
26.07.25 -
28.07.25
- |
-
| 21 618
HW
| 3 762
PV
| 15h 20m
|
26.07.25 -
28.07.25
| |
|
26.07.25 -
27.07.25
- |
-
| -
HW
| -
PV
| -
|
26.07.25 -
27.07.25
| |
|
21.06.25 -
22.06.25
$10 140 |
$10 140
| 13 416
HW
| 4 701
PV
| 8h
|
21.06.25 -
22.06.25
| |
|
13.07.24 -
15.07.24
- |
-
| 71 864
HW
| 12 178
PV
| 18h 45m
|
13.07.24 -
15.07.24
| |
|
13.07.24 -
15.07.24
$28 246 |
$28 246
| 536 299
HW
| 44 973
PV
| 24h
|
13.07.24 -
15.07.24
| |
| 14.07.24 - |
-
| 972
HW
| 698
PV
| 2h 15m
|
14.07.24
| |
|
28.07.23 -
31.07.23
$7 680 |
$7 680
| 802 313
HW
| 63 490
PV
| 33h 15m
|
28.07.23 -
31.07.23
| |
Kanal ve dillerin gelişmiş izlenme istatistiklerine erişim sağlayın Esports Charts Etkinlikler Paneli'nde İstatistiklere dal 300 dolardan başlayan fiyatlarla | ||||||
|
28.07.23 -
31.07.23
$1 550 |
$1 550
| 68 272
HW
| 13 032
PV
| 21h 25m
|
28.07.23 -
31.07.23
| |
| 30.07.23 $1 088 |
$1 088
| 5 872
HW
| 3 557
PV
| 2h 5m
|
30.07.23
| |
|
28.07.23 -
30.07.23
$170 |
$170
| 539
HW
| 209
PV
| 5h 5m
|
28.07.23 -
30.07.23
| |
|
21.08.21 -
23.08.21
$5 000 |
$5 000
| 264 675
HW
| 24 963
PV
| 19h 40m
|
21.08.21 -
23.08.21
| |
|
14.03.21 -
15.03.21
- |
-
| 134 448
HW
| 18 176
PV
| 12h 15m
|
14.03.21 -
15.03.21
| |
|
26.07.19 -
29.07.19
$10 495 |
$10 495
| 96 154
HW
| 10 173
PV
| 25h 10m
|
26.07.19 -
29.07.19
| |
Espor Organizatörleri SSS
Smash Factor e-spor turnuvalarının en popülerleri hangileridir?
En popüler 5 Smash Factor turnuvalar:
- 1. - S Factor X3 Ultimate
- 2. - S Factor X3 Melee
Smash Factor tournaments en yüksek zirveye sahip turnuvalar
En çok görüntülenen Smash Factor turnuvalar:
- 1. - S Factor X3 Ultimate
- 2. - S Factor X3 Melee
Popüler etkinlikler Kasım
- 1. - 2026 World Championship
- 2. - MPL Indonesia Season 18
- 3. - MPL Malaysia Season 18
- 4. - IEM Beijing 2026
- 5. - Arena of Glory Winter 2026
Yalnızca ilgilendiğim turnuvaları takip edebilir miyim?
Evet. Giriş yapın ve favori oyunlarınızı, takımlarınızı, organizasyonlarınızı veya organizatörlerinizi takip edin, ardından favori turnuvalar sayfasını açarak ilgili tüm etkinliklerin kişisel listesini görün - ana listedekiyle aynı izleyici, ödül havuzu ve durum verileriyle birlikte.
CANLI maçlar
Genel organizatör istatistikleri
Ödül Havuzu
$84 227
En Yüksek İzleyiciler
63 490
İzlenen Saatler
Yayın zamanı
Yaklaşan organizatör etkinlikleri
Yaklaşan organizatör maçları
Gelecekte veya geçmişteki etkinliklerle ilgili bilginiz varsa bize bildirebilirsiniz.
Turnuva Gönder
Tekken
Dragon Ball FighterZ
Guilty Gear
Granblue Fantasy Versus
The King of Fighters
Marvel vs. Capcom
Fatal Fury