Baele Espor kariyeri
Baele Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Baele
Bailey Krupka-Low
| 3 |
-
|
11.01.26
|
Baele Son maç
ME.LFO
7VEN
CHF
7VEN
SSG
Outlast
Outlast
SR
Outlast
100T Baele Son turnuva
• $ 140 000
• $ 54 000
• $ 140 000
• $ 54 000
• $ 52 700
Baele Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
09.09.26 - 17.10.26
|
37 274
| |
|
10.06.26 - 17.07.26
|
34 851
| |
|
15.01.25 - 03.02.25
|
33 066
| |
|
01.04.26 - 24.04.26
|
31 364
| |
|
08.06.26 - 17.07.26
|
14 170
|
Baele İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
10.06.26 - 17.07.26
|
1 549 852
| |
|
09.09.26 - 17.10.26
|
1 382 375
| |
|
01.04.26 - 24.04.26
|
1 215 584
| |
|
08.06.26 - 17.07.26
|
436 503
| |
|
03.09.26 - 11.10.26
|
383 726
|
Oyuncu SSS
Baele gerçek adı nedir?
Baele'in gerçek adı Bailey Krupka-Low.
Baele nereli?
Bailey “Baele” Krupka-Low, Australia ülkesinden.
Baele hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
Baele hangi oyundur?
Baele, bir Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyuncusudur.
Baele şu anda hangi espor takımında?
Baele'in şu anki Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımı 7VEN.
Baele'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Baele'in yer aldığı en çok izlenen turnuva North America League 2026 - Stage 2 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 37 274 olarak kaydedildi.
Oyuncu /