Oyuncu /
Crxty
Crxty Espor kariyeri
Crxty Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Crxty
| 15th
|
-
|
23.08.26
| +60% 2914 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Crxty
| 31st
|
$200
|
27.06.26
| +47% 4085 | |
|
Crxty
| 22nd
|
-
|
11.06.26
| -11% 5054 | |
|
Crxty
| 48th
|
$500
|
26.04.26
| -64% 4683 | |
|
Crxty
| 16th
|
-
|
01.04.26
| -80% 4846 | |
|
Crxty
| 40th
|
-
|
22.10.25
| -67% 5968 | |
|
Crxty
| 28th
|
-
|
25.02.25
| +77% 4693 |
Crxty Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 591 500
• $ 39 900
• $ 6 005
• $ 4 800
• $ 4 550
Crxty Son turnuva
• $ 6 005
• $ 750
• $ 3 200
• $ 4 550
• $ 39 900
Crxty Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
| 17.04.26 - 26.04.26
| 243 203
| |
01.04.26
| 40 565
| |
23.08.26
| 36 276
| |
| 27.06.26
| 33 817
| |
11.06.26
| 25 660
|
Crxty İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
| 17.04.26 - 26.04.26
| 3 046 457
| |
01.04.26
| 135 793
| |
23.08.26
| 129 663
| |
| 27.06.26
| 89 706
| |
11.06.26
| 49 950
|
Oyuncu SSS
Crxty nereli?
“Crxty” , Romania ülkesinden.
Crxty hangi cihazları kullanıyor?
Crxty oyuncusunun ekipmanı henüz elimizde yok. Crxty hangi fare, klavye veya kulaklığı kullanıyor biliyor musunuz?
Crxty hangi oyundur?
Crxty, bir Fortnite oyuncusudur.
Crxty şu anda hangi espor takımında?
Crxty'in şu anki Fortnite takımı XP42 Esports.
Crxty'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Crxty'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2026 - Major 1: Europe oldu ve en yüksek izleyici sayısı 243 203 olarak kaydedildi.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.