Demotivator Espor kariyeri
Demotivator Twitch istatistikler
Demotivator Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Demotivator
|
9th
|
-
|
24.05.26
|
Demotivator Son maç
PIWO
GBZ
PIWO
Onyx
PIWO
Brothers
PIWO
UNC.R
PIWO
RRQ Demotivator Son turnuva
• $ 5 804
• $ 165
Demotivator Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
22.05.26 - 24.05.26
|
5 569
| |
|
02.10.22 - 06.11.22
|
434
| |
|
17.02.24 - 24.02.24
|
321
| |
|
06.09.26 - 04.10.26
|
181
| |
|
02.03.24 - 03.03.24
|
117
|
Demotivator İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
22.05.26 - 24.05.26
|
39 637
| |
|
02.10.22 - 06.11.22
|
4 167
| |
|
17.02.24 - 24.02.24
|
1 717
| |
|
06.09.26 - 04.10.26
|
1 298
| |
|
02.03.24 - 03.03.24
|
606
|
Oyuncu SSS
Demotivator nereli?
“Demotivator” , Poland ülkesinden.
Demotivator hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Demotivator hangi oyundur?
Demotivator, bir TrackMania oyuncusudur.
Demotivator şu anda hangi espor takımında?
Demotivator'in şu anki TrackMania takımı PIWO.
Demotivator Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Demotivator Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Demotivator'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Demotivator'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Trackmania x Comic Con Baltics 2026 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 5 569 olarak kaydedildi.
Oyuncu /