Fly100% Espor kariyeri
Fly100% Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 9th
|
-
|
01.06.26
| -62% 8842 Lu Weiliang izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 9th
|
$43
|
29.03.26
| +10% 8336 | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 13th
|
$42
|
11.12.25
| -21% 2902 | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 2 |
$366
|
24.09.25
| +47% 2262 | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 7th
|
$70
|
20.09.25
| -92% 2623 | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 15th
|
$280
|
31.08.25
| -32% 9690 | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 1 |
$1 218
|
17.06.25
| -38% 7134 | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 5th
|
$139
|
12.06.25
| -47% 3061 | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 13th
|
$138
|
25.05.25
| -83% 3277 | |
|
Fly100%
Lu Weiliang
| 13th
|
$109
|
27.04.25
| -57% 4855 |
- 1
Fly100% Son maç
Fly100% Son turnuva
Fly100% Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
| 22.06.19 - 30.06.19
| 34 556
| |
| 26.09.24 - 13.10.24
| 23 916
| |
| 12.07.20 - 19.07.20
| 20 752
| |
| 14.01.20 - 19.01.20
| 17 683
| |
| 07.09.20 - 08.11.20
| 16 417
|
Fly100% İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
| 12.07.20 - 19.07.20
| 496 796
| |
| 26.09.24 - 13.10.24
| 411 208
| |
| 22.06.19 - 30.06.19
| 411 183
| |
| 12.07.25 - 31.08.25
| 366 032
| |
| 28.11.18 - 08.12.18
| 275 543
|
Oyuncu SSS
Fly100% gerçek adı nedir?
Fly100%'in gerçek adı Lu Weiliang.
Fly100% kaç yaşında?
Fly100%'in doğum günü Şub 13, 1987, yani 39 yaşında.
Fly100% nereli?
Lu “Fly100%” Weiliang, China ülkesinden.
Fly100% hangi cihazları kullanıyor?
Fly100% oyuncusunun ekipmanı henüz elimizde yok. Fly100% hangi fare, klavye veya kulaklığı kullanıyor biliyor musunuz?
Fly100% ne kadar para kazandı?
Fly100%, espor turnuvalarında $348 697 nakit ödül kazandı.
Fly100% hangi oyundur?
Fly100%, bir StarCraft II, WarCraft, Age of Empires oyuncusudur.
Fly100% şu anda hangi espor takımında?
Fly100%'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Fly100%'in yer aldığı en çok izlenen turnuva WGL Summer 2019 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 34 556 olarak kaydedildi.
Oyuncu /