Gamera Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Gamera
|
4th
|
$1 742
|
11.10.25
|
-11%
6454
izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
Gamera
|
9th
|
-
|
03.08.25
|
+34%
4910
|
|
|
Gamera
|
1
|
$450
|
05.10.24
|
+97%
2488
|
|
|
Gamera
|
2
|
$2 846
|
28.04.24
|
+36%
4679
|
|
|
Gamera
|
3
|
-
|
04.05.23
|
-69%
3633
|
|
|
Gamera
|
1
|
$7 535
|
01.04.23
|
+61%
3069
|
|
|
Gamera
|
2
|
$2 968
|
25.02.23
|
+90%
1348
|
Gamera Son maç
Gamera Son turnuva
• $ 17 430
• $ 30 000
• $ 15 471
• $ 902
• $ 12 650
Gamera Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
|
05.08.22 - 07.08.22
|
69 265
|
|
|
28.04.24
|
57 698
|
|
|
01.08.25 - 03.08.25
|
37 794
|
|
|
09.05.25 - 10.05.25
|
30 002
|
|
|
31.03.23 - 01.04.23
|
16 047
|
Gamera İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
|
05.08.22 - 07.08.22
|
235 403
|
|
|
01.08.25 - 03.08.25
|
159 141
|
|
|
28.04.24
|
156 703
|
|
|
09.05.25 - 10.05.25
|
70 593
|
|
|
10.10.25 - 11.10.25
|
38 502
|
Oyuncu SSS
-
Gamera nereli?
“Gamera” , Japan ülkesinden.
-
Gamera hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok. -
Gamera ne kadar para kazandı?
Gamera, espor turnuvalarında $24 701 nakit ödül kazandı.
-
Gamera hangi oyundur?
Gamera, bir Granblue Fantasy Versus, The King of Fighters oyuncusudur.
-
Gamera şu anda hangi espor takımında?
Gamera şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
-
Gamera'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Gamera'in yer aldığı en çok izlenen turnuva EVO 2022 GBVS oldu ve en yüksek izleyici sayısı 69 265 olarak kaydedildi.
Oyuncu /